вівторок, 17 травня 2016 р.

Журналісти знайшли земельного магната, який на Київщині силоміць відбирає у людей землю (ВІДЕО)

Земельний магнат та екс-політик Богдан Губський у незаконний спосіб під час дії мораторію на відчуження земель сільськогосподарського призначення скупив у селищі Княжичі наділи, а у тих власників, які не схотіли віддавати за безцінь свої ділянки, їх відбирають силоміць.

Про це свідчать результати розслідування журналістки "СтопКору" Лілії Ткачук, передає "Згурівська Правда".

"За даними наших інформаторів, Губському приписують наймасштабніші земельні оборудки. Навіть більше, наші інсайдери кажуть, що під його контролем у власності або довгостроковій оренді вже близько 2 мільйонів гектарів українських земель. Ділянки скуповували у незаконний спосіб під час дії мораторію на відчуження земель сільськогосподарського призначення. Власникам за паї площею у 1,4 гектара давали від тисячі до 10 тисяч гривень. А потім масово продавали за 25 тисяч гривень", - зазначає авторка сюжету Лілія Ткачук.

Як аферистам вдалося ошукати тисячі селян і за безцінь скупити їхні землі дивіться у сюжеті "СтопКору" (з 6 хвилини відео).

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.