середа, 6 квітня 2016 р.

Згурівська районна рада підтримала Яготин у питанні щодо розміщення сирійських біженців

5 квітня, на позачерговій сесії Згурівської районної ради, фракція ВО "Свобода" ініціювала звернення до Верховної Ради України, в якому підтримали вимоги Київської обласної ради, Яготинської райради та Яготинської міської ради передати для потреб українських біженців та ветеранів російсько-української війни приміщення Пункту тимчасового розміщення біженців, а не для сирійців чи біженців інших національностей, як це запланувала зробити влада у столиці. Звернення підтримала більшість депутатів райради.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на прес-службу Київської обласної організації ВО "Свобода"

"Ми з повагою ставимося до інших націй, щиро співчуваємо й розуміємо їх біль та горе від викликів, які перед ними стоять, особливо від наслідків війни, але поки не впораємося зі своїми національними проблемами, така допомога є неможливою. На сьогоднішній день у зв'язку з війною в Україні налічується майже 1, 2 мільйонів внутрішньо переміщених осіб (біженців) і далеко не всі вони забезпечені житлом. Я вже не кажу про наших ветеранів - учасників бойових дій та більше 10 тисяч сімей загиблих героїв. Маємо передусім допомогти своїм - українцям!" - виголосив голова фракції націоналістів Степан Кузьмич.

Також у зверненні згурівські депутати закликали підтримати Постанову Верховної Ради України "Про першочергове забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб (переселенців з Донецької, Луганської областей та Автономної Республіки Крим)" за № 4264 від 18 березня 2016 року. Ініціаторами цієї Постанови є народні депутати України від ВО "Свобода".

Крім того, фракція ВО "Свобода" у районній раді заявила про неприпустимість підняття комунальних тарифів для населення. Необґрунтоване підвищення тарифів у декілька разів фактично є знущанням над українцями у той час, коли вони збідніли як мінімум втричі. Від підняття тарифів виграють лише енергетичні монополісти, які наживають мільярди на зубожілому народові.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.