понеділок, 18 квітня 2016 р.

Мера Вишгорода відправили за ґрати

Печерський районний суд Києва заарештував мера Вишгорода Олексія Момота терміном на два місяці з можливістю внесення 5 мільйонів гривень застави. Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на "Коментарі".

Прокуратура просила суд взяти під варту міського голову Вишгорода. І призначити заставу в 10 мільйонів гривень.

Нагадаємо, Служба безпеки України спільно з прокуратурою затримала Момота на хабарі 14 квітня. За даними прес-служби СБУ, мер вимагав мільйон євро від представника однієї з будівельних компаній за не розірвання договору на оренду земельної ділянки та усунення перешкод при забудові мікрорайону.

Згідно з повідомленням, чотирьох посередників мера правоохоронці затримали в центрі Києва, коли вони перераховували у відділенні одного з банків першу частину хабара в розмірі 200 тисяч євро.

Зазначимо, багато хто не вірить у те, що Момот винен. Так, прихильники мера висловлюють впевненість у тому, що Мамот став жертвою "підстави" з боку забудовника, з яким він боровся. Крім того, запевняють, що Мамот знав про те, що його хочуть взяти на хабарі.

ЗМІ припускають, що президентська команда намагається переломити ситуацію у столичному регіоні і взяти під контроль облраду, "зачищаючи неугодних". Про це свідчить справа мера Вишгорода і нещодавній обшук голови Київської обласнрої ради.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.