неділя, 24 квітня 2016 р.

Стало відомо, хто кришує незаконний видобуток піску у Броварському районі (ДОКУМЕНТ)

Журналісти з'ясували, хто веде та прикриває незаконний видобуток піску поблизу села Погреби, що у Броварському районі. Бізнес, за їх даними, працює з 2012 року. І цей видобуток іде промисловими масштабами, копачі працюють без жодних дозволів, реалізовують товар великими обсягами і не сплачують жодної копійки податків зі своєї діяльності, зазначають юристи у заяві на адресу прокуратури Київської області.

"За отриманою інформацією, незаконний видобуток та продаж здійснюються наступними юридичними особами – ТОВ "Гідроекоресурс" та ТОВ "Чистий грунт". При цьому видобувна діяльність з 2012 року і донині відбувається під постійним "прикриттям" та "кришуванням" Броварського РУ ГУ МВС України в Київській області (а зараз – поліції), а також слідчого, який веде це провадження. За це організатори незаконного видобутку щомісяця (у сезон: з березня по листопад) сплачують хабарі", – зазначають юристи "Стоп корупції" у документі.

Також за даними юристів, ще 2015 року за фактом незаконного видобутку прокуратура області відкрила кримінальне провадження.

"Натомість справа ведеться не належним чином, штучно спускається на гальмах та не закривається для того, щоб жоден інший правоохоронний орган не документував даний злочин. При цьому в порушення Кримінально-процесуального кодексу слідчі дії не проводяться, а вчинення злочину не зупиняється", – уточнюють обставини справи юристи проекту.

Нагадаємо, аферу із незаконним видобутком піску на Київщині викрили журналісти "СтопКору". Автор розслідування Олександр Мамай дізнався, що у піщаному кар'єрі біля села Погреби, що у Броварському районі, приватна компанія незаконно видобуває та збуває пісок.

Журналіст розкопав, що ТОВ "Гідроекоресурс" під виглядом очищення дна водойми та створення пляжу видобуває пісок промисловими масштабами, а ще довідався, хто і скільки заробляє на примарному "благоустрої" території.






Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.