субота, 23 квітня 2016 р.

Губернатор Київщини Максим Мельничук за різних нагод користується різними деклараціями про доходи (ДОКУМЕНТ)

У голови Київської обласної державної адміністарції (КОДА) Максима Мельничука є дві різні декларації про майно і доходи за 2015 рік, які він заповнив в один день.

Невдовзі після того, як «Ні корупції!» опублікував інформацію про майно і доходи голови Київської обласної адміністрації Максима Мельничука, а також поширив інформацію про те, що із сайту КОДА зник розділ із деклараціями про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру керівництва, у Київській облдержадміністрації, очевидно, вирішили виправитися, а відтак, повернули розділ із деклараціями на його місце.

Водночас, перевіривши декларацію губернатора, відтепер розміщену на сайті КОДА, «Ні корупції!» з’ясував, що у пана Мельничука є дві різні декларації, які він заповнив в один день – 4 лютого 2016 року.

Якщо співставити копію декларації, яку «Ні корупції!» отримав з КОДА в результаті офіційного запиту, то доходи М.Мельничука суттєво різняться від тих, що зазначаються в документі, розміщеному на сайті.

Крім того, якщо в копії декларації, яку отримав «Ні корупції!», ініціали власної дружини Мельничук вказав неправильно, то вже для документу, розміщеного на сайті, виправився.

Ось порівняння копій двох декларацій губернатора Київської області. Зліва копія декларації, оку отримав у своє розпорядження “Ні корупції!”. Справа – копія декларації, розміщена на сайті КОДА.

Водночас варто зазначити, що дві різні декларації Мельничука гармонійно доповнюють одна одну. Скажімо, якщо в одному випадку не було зазначено марки автівок, які є у губернатора і його дружини, то з другого документа ми можемо довідатись про Фольксваген Транспортер і Лексус.

Нагадаємо, «Ні корупції!» вже писав, як нинішній губернатор Київщини, по суті, все життя працюючи викладачем і науковцем, спромігся разом із дружиною, яка отримує трохи більшу, ніж мінімальну зарплату, покласти на банківські рахунки 13 млн грн, заробити на два будинки загальною площею майже 900 м кв та квартиру площею понад 200 кв м.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.