пʼятниця, 22 квітня 2016 р.

ГПУ лякає депутатів Київської обласної ради кримінальною відповідальністю за "тиск на прокуратуру" (ВІДЕО)

Прокурор Генпрокуратури Владислав Куценко звинуватив депутатів Київської обласної ради у тому, що вони ніби-то перешкоджають слідчим діям у справі мера Вишгорода Олексія Момота.

Про це він сказав під час прес-конференції, повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на Укрінформ.

Владислав Куценко прокоментував проект рішення, за який депутати не приймали і навіть не розглядали на засіданні позачергової сесії 20 квітня.

"До нас надійшли документи, які, крім повного правового нігілізму, можуть також підпасти під ознаки кримінального правопорушення. Окремі депутати Київської облради у зв'язку з проведенням слідчих дій щодо Момота хочуть прийняти дивні рішення, а саме проголосувати за те, щоб вважати дії прокуратури Київської області, яка проводила обшуки в кабінеті глави Київської облради, протиправними", - заявив Куценко.


За його словами, депутати Київської обласної ради у рішенні планували звернутись до виконуючого обов'язки генпрокурора із клопотанням про відставку прокурора Київської області.

"Депутати вирішили уповноважити апарат Київської областної ради підготувати скарги до компетентних органів щодо протиправних дій прокуратури та клопотати до виконуючого обов'язки генпрокурора про звільнення прокурора Київської області", - розповів Куценко.

Він також наголосив, що такі дії депутатів підпадають під дію ст. 343  ККУ -  це втручання в діяльність правоохоронних органів. Санкція цієї статті передбачає обмеження волі терміном до чотирьох років.

Нагадаємо, що 20 квітня під час пленарного засідання позачергової третьої сесії Київської обласної ради депутати мали заслухати інформацію від прокурора області Євгена Бондаренка щодо резонансних подій, що сталися минулого тижня: проведення обшуку в кабінеті голови облради, і резонансне затримання міського голови Вишгорода Олексія Момота, і ситуація, що склалася в регіоні з незаконними вирубками лісу та видобутком піску. Однак прокурор області вкотре проігнорував запрошення депутатського корпусу. А замість себе уповноважив доповісти заступника Ярослава Бендика. Утім його відповіді не задовольнили депутатів обласної ради.

Розглянувши лише перше питання порядку денного про заслуховування інформації Прокуратури Київської області щодо проведення обшуку в кабінеті голови Київської обласної ради та  не почувши конкретних відповідей на численні запитання, депутати проголосували за перерву в пленарному засіданні.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.