вівторок, 12 квітня 2016 р.

ОФІЦІЙНО: Зниклий секретар броварської міськради Здоровець – «непрацездатний»

Секретар Броварської міської ради Олексій Здоровець, зв’язок з яким зник після резонансних подій 18 березня, наразі “відсутній на робочому місці у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю”. Про це йдеться в офіційній відповіді міського голови Ігоря Сапожка, наданої на звернення голови фракції ВО «Свобода» у Броварській міській раді Олега Шевчука. Відповідний документ у розпорядження «Маєш право знати» надав сам депутат Шевчук, передає "Згурівська Правда".

29 березня – через 10 днів після зникнення Здоровця, – колишній однопартієць секретаря міської ради звернувся до апарату міськради з проханням пояснити причини відсутності секретаря на робочому місці протягом тривалого періоду. Нагадаємо, що востаннє на публіці Олексія Здоровця бачили під час сесії 18 березня, з якої секретарю міської ради довелося тікати шляхом вистрибування з вікна кабінету мера міста Ігоря Сапожка (другий поверх будівлі міськвиконкому). З того моменту зв’язок зі Здоровцем припинився.


Втеча секретаря міської ради Олексія Здоровця з сесії міської ради 18 березня. Фото Миколи Кожемяка

За словами депутатів, з того моменту Здоровець більше не з’являвся на робочому місці і взагалі не виходив на контакт ні з колегами, ні з пресою. З огляду на відсутність інформації про місцеперебування секретаря міської ради, дехто з колег Олексія Здоровця по депутатському корпусу виступав з ініціативою звернутися до поліції із заявою про зникнення людини.

Однак 7 квітня на звернення Олега Шевчука надійшла офіційна відповідь за підписом Ігоря Сапожка. У ній ідеться про те, що Олексій Здоровець «відсутній на робочому місці та не виконує власні повноваження секретаря міської ради у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю» – вірогідно мається на увазі лікарняний.


Нагадаємо, що минулої суботи, 9 квітня, під час спроби Василя Кочубея провести своє звітування перед виборцями, його колишні однопартійці вимагали у депутата скласти мандат. Кочубей відмовився, після чого відбулася сутичка з його охоронцем, який застоував проти “свободівців” металеву палицю. Зрештою, Кочубея таки вкинули до сміттєвого баку.

Зазначимо, що сьогодні Броварський осередок ВО «Свобода» публічно звернувся до Олексія Здоровця та Василя Кочубея із закликом добровільно скласти мандати депутатів міської раду з огляду на порушення статуту партії «Свобода», за списками якої їх було обрано броварськими депутатами: у такому випадку “свободівці” обіцяють “залишити у спокої” Здоровця та Кочубея.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.