пʼятниця, 29 квітня 2016 р.

Київоблрада заборонила вирубку лісів на Київщині до 15 червня

Вчора, 28 квітня, Київська обласна рада прийняла рішення про заборону вирубки лісів, пов'язане з настанням сезону тиші. Мораторій діятиме з моменту прийняття рішення Київською обласною радою до 15 червня цього року. Лісники в цей період будуть займатися виключно прибиранням територій.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на "КиевVласть".

Відповідні поправки були внесені в рішення "Про заслуховування інформації Київського обласного та по місту Києву управління лісового та мисливського господарства щодо незаконної вирубки лісів в Київській області".

Сезон тиші передбачений українським законодавством у відповідності до європейської практики і триває з 1 квітня по 15 червня. Саме у цей період найбільш активно гніздяться птахи. Крім того, вирубка дерев несе загрозу та розмноження диких звірів.

За словами голови комісії з питань екології, депутата Київоблради від ВО "Свобода" Максима Запаскіна, заборона на вирубку лісів набирає чинності з моменту прийняття відповідного рішення Київською обласною радою.

"Мораторій діятиме на Київщині до 15 червня поточного року. Будь-яка вирубка лісів заборонена. Але в цей місяць лісники не сидітимуть без роботи. Вони зобов'язуються чистити дороги ", - зазначив Максим Запаскін.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.