четвер, 14 квітня 2016 р.

Завтра депутати-свободівці Згурівщини будуть звітувати про свою роботу за 100 днів

Свободівці Згурівщини біля Верховної Ради
на акції протесту за відставку Яценюка
Завтра, 15 квітня, о 10:00 у великій залі Згурівської РДА депутати місцевих рад Згурівщини від ВО "Свобода" будуть звітуватися про свою роботу за перші 100 днів. Запрошуються всі охочі поспілкуватися з депутатами. Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на прес-службу Згурівської районної організації ВО "Свобода".

Так, перед громадою будуть звітуватися депутат Київської обласної ради від Згурівщини Євген Чубук, депутати-свободівці у Згурівській районній раді: Степан Кузьмич (Згурівка), Лідія Колесник (Згурівка), Володимир Купрій (Нова Оржиця), Оксана Зубкова (Турівка), Лідія Бенюх (Щасливе) та депутати Згурівської селищної ради Олександр Чубук, Юрій Палівода.

За словами націоналістів Згурівщини, такий формат спілкування депутатів із виборцями є незвичним для району, оскільки до цього не практикувався жодною політичною силою. Понад те, він є й найбільш ефективним, оскільки передбачає реальний діалог із людьми про реалізовані завдання, які ставили перед собою депутати. Крім того, така комунікація корисна насамперед тим, що місцеві депутати можуть почути та обговорити насущні проблеми та виклики безпосередньо зі своїми виборцями, отримати доручення для своєї подальшої роботи.

Очікується, що на зустрічі буде присутній голова Київської обласної організації ВО "Свобода", голова фракції ВО "Свобода" в Київській обласній раді Ігор Сабій.

Нагадаємо, що за підсумками місцевих виборів, свободівці Згурівщини набрали 17,78% голосів, показавши найкращі результати в Київській області. Таким чином, до Згурівської районної ради увійшли 5 депутатів від ВО "Свобода". Голова фракції націоналістів у Згурівській районній раді Степан Кузьмич очолив комісію з питань регламенту, законності та правопорядку.

Крім того, вперше депутатом Київської обласної ради від Згурівщини було обрано свободівці. Так, Євген Чубук набрав 14,06% голосів виборців і показав другий результат в області серед однопартійців. У Київоблраді колишній голова Згурівської райради Євген Чубук очолив постійну комісію з питань агропромислового комплексу та земельних відносин.

Варто зазначити, підтримка ВО "Свобода" у Згурівському районі за останні півтора року виросла майже в 4,5 рази.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.