пʼятниця, 18 березня 2016 р.

Згурівські волонтери на передовій відвідали воїнів-земляків та привезли від них подарунок

У бійців 79 окремої аеромобільної бригади
4-7 березня, за підтримки Асоціації фермерів та приватних землевласників Згурівського району, навчальних закладів, небайдужих жителів, підприємств, установ та організацій Згурівщини, згурівські волонтери з гостинцями від рідного краю відвідали земляків, які нині захищають Україну від російського агресора на Донбасі.

Зібрану допомогу для 10 воїнів зі Згурівщини, які нині проходять службу в 4 різних підрозділах Збройних сил України, возили згурівські волонтери Степан Кузьмич, Євген Чубук та демобілізовані бійці 72 ОМБр і Національної Гвардії, учасники бойових дій Іван Нелеп (Великий Крупіль) та Ігор Кривець (Нова Олександрівка).


На Донецькому напрямку волонтери відвідали:
 • Носова Сергія (Усівка, 79 окрема аеромобільна бригада);
 • Яковенко Юрія (Нова Олександрівка, 72 окрема механізована бригада);
 • Крочака Олега (Згурівка, 309 окремий інженерно-технічний батальйон);
 • Постоєнка Олексія (Нова Оржиця, 72 окрема механізована бригада);
 • Смолового Олександра (Нова Олександрівка, 24 окремий штурмовий батальйон "Айдар");
 • Здора Віталія (Згурівка, 72 окрема механізована бригада);
 • Рискаля Івана (Майське, 309 окремий інженерно-технічний батальйон);
 • Бриля Андрія (Згурівка, 24 окремий штурмовий батальйон "Айдар");
 • Писаренка Сергія (Згурівка, 72 окрема механізована бригада);
 • Краснощока Володимира (Згурівка, 72 окрема механізована бригада).

Вдячні хлопці у свою чергу передали подарунок для земляків - відеопривітання з Міжнародним жіночим днем, яке було опубліковано на "Згурівській Правді" 8 березня. Дивитись ↓


За допомогу у зборі найнеобхіднішого для наших воїнів дякуємо громаді с. Любомирівка (Право Жовтня), хліборобам Згурівщини: СФГ «Люна» (Черненко М.О.), СФГ «Поляна» (Горошко М.М.), Круглику С., СФГ «Чайка 6» (Палівода Ю.О.), СФГ «Крук – 2008» (Крук В.Г.), СФГ «Чайка 2» (Чубук О.І.),  СФГ «Фортуна» (Євтін А.М.), ТОВ "Зелена Брама" (Пархоменко М.В.), СФГ «Сатурн» (Рудь К.І.), ФГ "Колос" (Кудрявський В.І.); підприємцям: Колесник Л.В., Кузьменко С.М., Чуприна М.М.

За допомогу в організації поїздки також дякуємо Спілці ветеранів Афганістану Згурівщини та голові організації - Панасюку М.І. Варто зазначити, що багато допомоги було зібрано колективами й учнями Згурівського професійного ліцею та Згурівського БДЮТ. Так, учні та вчителі ліцею підготували посилки із найнеобхіднішими речами та продуктами. Традиційно, великий патріотичний торт на передову спекла згурівський кондитер Олена Буромська. Дякуємо також небайдужим землякам, які відгукнулися за збір допомоги: Крикун І., Стукалу С., Остапенку В.М.

Свіжий згурівський хліб та здобу на передову передав хлібзавод ТОВ «Право», а свіже молоко - філія ПАТ «Яготинський маслозавод» «Яготинське для дітей». Окремо хочеться подякувати директору хлібзаводу Марчуку О.І., який постійно відгукується, і не лише через наше волонтерське товариство, передає захисникам хліб з рідного краю.

Провідувати на передовій воїнів-земляків, для згурівських волонтерів вже стало доброю традицією. Намагаємося кожну поїздку приурочувати до якогось знаменного свята, аби хлопці у зовсім несвятковій обстановці відчували увагу земляків та заряджалися позитивними емоціями.

Так, раніше із вітаннями їздили на День Збройних сил України у 2014 році, на Новий 2015 рік, на Рідзво Христове, на День Високомобільних десантних вйськ, на День Згурівсьго району. Будемо продовжувати цю традицію! Хлопцям дійсно приємно, що до них приїжджають, не забувають та допомагають земляки.

Ще раз щиро дякуємо всім, хто долучився до збору допомоги! Тримаймося купи, разом неодмінно переможемо!

Євген Чубук, депутат Київської обласної ради від Згурівщини (ВО "Свобода")


Перед виїздом

У воїнів 309 ОІТБ

У бійців 79 ОЕАМБр

У воїнів 72 ОМБрУ батальйоні "Айдар"


2 коментарі:

 1. Мене цікавить де знаходиться ця частина куди іздили волонтери??? Тішить одне в яких би умовах небули ці Героі вони залишилися Людьми, з людськими емоціями. Нарешті і для тещ дісталося вітання...

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Всі ці хлопці в різних підрозділах, які здаходяться в районах Волновахи і Горлівки.

   Видалити

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.