пʼятниця, 19 лютого 2016 р.

В Київській області з’явилось три нові козині ферми, найбільша - у Згурівському районі

Протягом 2015 року у Київській області побудували три професійні козині ферми.

Про це розповів менеджер по роботі з ключовими клієнтами компанії «Делаваль» Юрій Грінченко, інформує "Згурівська Правда".

Перша –  фермерське господарство «Тетяна2011» — побудована у селі Усівка, Згурівського району. Там буде утримуватись 600 кіз, завезених з Франції.

Друга – «Лукачівка Еко» — село Вільховець Богуславського району, розрахована на 200 кіз з Австрії.

Третя – «Рубченецька красуня» — будується у селі Яблунівка Макарівського району. Вона розрахована на триста кіз, але вони ще не завезені.

«Замовник бажає завезти кіз з Нідерландів, втім, це зараз дуже важко. Дозволу на вільний імпорт тварин з Голландії український бізнес не має і треба отримати багато паперів, щоб це зробити. При тому, що у мене є десять клієнтів, більшість з яких хоче завезти кіз голландської селекції», — сказав Грінченко.

За його словами, зараз у світі попит на козине молоко і, щоб, наприклад, завести кіз з Франції, треба заплатити за місяць вперед. Тварин купує багато турків, марокканців, є попит всередині країни.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.