вівторок, 9 лютого 2016 р.

Посадили на три роки за чорнобильскі яблука

Іванківський райсуд Київської області засудив трьох місцевих бізнесменів, які спробували заробити на чорнобильських яблуках. Вони назбирали стиглих плодів під деревами у покинутому селі Поліське, яке знаходиться у зоні відчуження.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на інформаційний портал znaj.ua.

За чотири години "підприємцям" вдалося добути 52 мішки яблук. Після того їх завантажили у віз із конем та спробували вивезти з радіоактивної зони в обхід пунктів пропуску. Тієї ж ночі компанію затримали правоохоронці.

Організатор отримав три з половиною роки ув'язнення. А його спільники – по два роки "умовно". Яблука суд постановив знищити, а коня та віз повернути "бізнесменам".

"Найчастіше у Чорнобильській зоні ми ловимо мисливців за металами. Вони вирізають цінне, аби потім здати в металобрухт. В сезони ягід та грибів затримуємо "контрабандистів" із повними кошиками назбираного. Також, є багато рибаків, які ловлять рибу на продаж", - розповів начальник прес-служби обласної поліції Микола Жукович.

Додає, що "радіаційних мисливців" часто ловлять, але ті все одно намагаються щось вкрасти в зоні відчуження.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.