пʼятниця, 19 лютого 2016 р.

У КОДА заперечують "кулуарність" представлення губернатора Київщини Мельничука

Київська обласна державна адміністрація заперечує заяву депутатів Київоблради про те, що представлення губернатора Київщини Максима Мельничука мало кулуарний характер, а сам губернатор столичного регіону навмисно не приділяє увагу позачерговим засіданням колегіального органу області.

Про це повідомили у прес-службі КОДА, інформує "Згурівська Правда".

"З приводу відсутності голови Київської обласної державної адміністрації на позачерговому засіданні Київської обласної ради 11 лютого. Спочатку планувалося, що голова КОДА Максим Дмитрович Мельничук буде присутній 11 лютого на позачерговому засіданні Київської обласної ради, буде виступати перед депутатами. Але з об'єктивних причин він не зміг там бути, тому що на цей же час була призначена Регіональна рада при Адміністрації Президента, на якоій повинні були бути присутніми всі голови обласних адміністрацій, в тому числі і Київської. Він не міг там не бути присутнім", - йдеться в повідомленні.

Також в Київоблдержадміністрації наполягають, що церемонія офіційного представлення голови Київської обласної державної адміністрації не могла носити кулуарного характеру.
"Цей захід ніяк не могло бути проведено таємно, адже існує спеціальний протокол офіційного представлення голови Київської обласної державної адміністрації. Відповідальний за цей захід - керівник апарату КОДА, самою організацією займається оргвідділ КОДА, який все узгоджує з патронатною службою Президента України.

На захід були запрошені керівники структурних підрозділів КОДА, голови районних адміністрацій та районних рад, керівники фракцій і депутатських груп обласної ради, народні депутати", - йдеться в повідомленні.

З відповідних документів випливає, що запрошення депутатського корпусу області було відправлено на ім'я в.о. голови Київської обласної ради Володимира Майбоженка. Запрошення стосувалося керівного складу облради, голів депутатських фракцій та голів постійних комісій облради.

Нагадаємо, раніше глава колегіального органу столичного регіону Анна Старикова заявила, що новопризначений губернатор Київської області Максим Мельничук проігнорував позачергове засідання облради, яке відбулося 11 лютого.

"Два тижні тому депутати заслухали представників виконавчої влади про вжиті профілактичні заходи щодо подолання епідемії грипу та ГРВІ. Тоді робота чиновників облдержадміністрації в даному напрямі була визнана неефективною, оскільки депутатський корпус не побачив реальних заходів з протидії захворюваності. З тих пір змінився голова обласної державної адміністрації і ми б хотіли почути, що вже зроблено під його керівництвом для запобігання епідемічної загрози. На жаль, пан Мельничук не був присутній у сесійній залі ", - процитувала Анну Старикову прес-служба Київоблради.

Коментуючи версію про те, чому ж пан Мельничук не прийшов до ради, спікер регіональних депутатів припустила, що у голови КОДА, напевно, є більш важливі питання, ніж здоров'я жителів області і питання боротьби з корупцією.

"Мабуть, не цікаво йому почути і інформацію про те, як на Київщині процвітає корупція. А депутати приводили конкретні факти "кришування" посадовими особами різних рівнів незаконного привласнення земель лісового фонду, вирубки лісів, намиву піску з річки Десна. Така позиція голови облдержадміністрації надзвичайно обурила депутатів. До речі, ось уже як два тижні, починаючи з кулуарної і таємницею церемонії представлення, вони не можуть поспілкуватися з новим керівником обласної державної адміністрації", - підсумувала Ганна Старикова.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.