середа, 3 лютого 2016 р.

Новим губернатором Київщини призначено Максима Мельничука (ФОТО)

Сьогодні Президент України Петро Порошенко представив активу Київської області нового голову Київської обласної державної адміністрації Максима Мельничука.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на прес-службу Київської ОДА.

«Мною було прийнято рішення про призначення головою Київської обласної адміністрації Максима Мельничука. Дуже важливо, що все його життя пов’язане зі столичною областю. Він молодий академік, доктор наук, талановитий вчений. Заслужено став віце-президентом Академії аграрних наук, де відповідав за координацію інвестиційних та інноваційних проектів по всій Україні», - резюмував Президент представляючи нового голову обласної адміністрації.

Нагадаємо, підставою для цього стала заява колишнього голови Київської ОДА Володимира Шандри звільнити його за власним бажанням із займаної посади.

Президент України Петро Порошенко також подякував Володимиру Шандрі за роботу на посаді очільника Київщини у непростий для країни час та повідомив про подальшу його роботу в якості Радника Президента. Глава держави відзначив, що екс-голові Київської ОДА не лише вдалося втримати ситуацію у регіоні, але й досягти розвитку соціально-економічних показників, згідно яких Київська область є одним із лідерів в Україні.

Новопризначений голова Київської облдержадміністрації, виступаючи перед запрошеними у залі гостями, пообіцяв виправдати довіру Президента України на новій посаді та докласти максимальних зусиль для того, щоб столична область інноваційно розвивалася та стала прикладом для інших регіонів держави.  

«Нова посада вимагає від мене віддачі на новому місці роботи. Буду виконувати і ділитися здобутими навичками та вміннями, щоб Київська область стала пілотною, інноваційною, новітньою. Переконаний, ми будемо давати приклад всій Україні», - зазначив Максим Мельничук.

Також очільник Київщини висловив сподівання на плідну тісну співпрацювали облдержадміністрації з Київською обласною радою.

При цьому речник Глави держави Святослав Цеголко повідомив, що колишній голова Київської ОДА Володимир Шандра стане радником Президента.

Нагадаємо, 27 січня голова Київської ОДА Володимир Шандра заявив, що написав заяву про звільнення за власним бажанням.

У той же день, 27 січня, ЗМІ стало відомо, що Кабінет міністрів України погодив на посаду губернатора Київської області віце-президента Академії аграрних наук Максима Мельничука.Біографічна довідка


Максим Мельничук народився 6 квітня 1973 року в Києві. У 1997 році отримав вчений ступінь кандидата біологічних наук. У 2006 році - ступінь доктора біологічних наук і вчене звання професора.

У 2010 році Максим Мельничук був заступником Міністра аграрної політики України (розпорядження Кабміну № 1115-р від 31 травня 2010 року)

З лютого 2011 року до кінця 2012 року обіймав посаду директора Навчально-наукового інституту рослинництва, екології та біотехнологій Національного університету біоресурсів і природокористування України.

З квітня 2013 обіймає посаду проректора з наукової, інноваційної та міжнародної діяльності НАУ України. Також в 2013 році Максим Мельничук обраний академіком Національної академії аграрних наук України.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.