понеділок, 29 лютого 2016 р.

Серед мешканців Київщини паніка через сирійських біженців, яких планують селити в Яготині

У сусідньому Яготині міграційна служба поселить більш як 200 біженців із Сирії. Для цього будують гуртожиток.

Мешканці Яготина виступили проти такого сусідства, повідомляє "Згурівська Правда" з посиланням на у сюжет телеканалу "112 Україна".

Забудовник твердить, що гуртожиток будували для чорнобильців. Згодом Міграційна служба перекваліфікувала будівництво. Фінансували роботи з Євросоюзу і держбюджету.

Яготинці переконують, що побоюються асоціальної поведінки, сплеску хвороб та підвищення рівня злочинності у містечку.

"Ці люди принесуть нам багато проблем, а у нас їх у районі й так достатньо", – каже громадський активіст Іван Заморський.

Міський голова Яготина Наталя Дзюба зауважила, що вона розуміє проблеми переселенців із Сирії й співчуває людям. Але варто піклуватися й про своїх мешканців.

Вона наполягає на тому, щоб частину збудованого приміщення віддали сирійцям, а іншу частину – переселенцям з Донбасу.

2 коментарі:

  1. Щодо біженців то зараз багато хто оформлює посвідки https://vidnazhitelstvo.com/posvidka-na-timchasove-mistse-prozhivannya-v-ukrayini/ і живуть то тут то там, тобто можна допомогти людям знайти юриста

    ВідповістиВидалити
  2. А потім почнуть всі робити дозвіл на роботу https://migrationinukraine.com/poryadok-polucheniya-razresheniya-na-rabotu-v-ukraine/ і забирати робочі місця наших людей

    ВідповістиВидалити


Все тільки починається! Приєднуйся до Свободи Згурівщини!

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.