субота, 13 лютого 2016 р.

Депутати облради – за чесні та прозорі вибори голови Київської обласної федерації футболу

Депутати Київської обласної ради підтримали звернення депутата Леоніда Джужика до голови Федерації футболу України щодо проведення чесних та прозорих виборів голови обласної федерації футболу.  Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на прес-службу Київської обласної ради.

«Київська обласна федерація футболу стала черговим об’єктом атаки рейдерів. Деякі зацікавлені особи шантажем та підкупом нині намагаються здійснити рейдерське захоплення громадської організації», - прокоментував ситуацію депутат облради.

Водночас він зазначив, що футбол – це віддзеркалення суспільних процесів. На його переконання, якщо рейдери на Київщині візьмуть гору на футбольному терені, то на цьому вони не зупиняться.

«Україна потребує панування Закону та справедливості, а не меркантильних інтересів тих, хто має владу, зв’язки та гроші», - наголосив депутат облради.

Нагадуємо, на останньому пленарному засіданні позачергової сесії Київської обласної заслухавши депутатський запит голови постійної комісії з питань екології, водних ресурсів, природокористування, ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та інших надзвичайних ситуацій Максима Запаскіна (фракція ВО "Свобода"), рада ухвалила рішення доручити обласній державній адміністрації розробити та впровадити план заходів щодо недопущення функціонування в регіоні нелегальних автозаправок, а також створити тимчасову комісію за участі депутатів облради з перевірки  діяльності АГЗП щодо дотримання норм і вимог чинного законодавства.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.