вівторок, 9 лютого 2016 р.

Пільговики Київщини отримають понад 2 млн гривень

Понад 2 мільйони гривень планують виділити пільговикам Киівщини. Про це розповіла голова Киі]вськоі обласноі ради Ганна Старикова на прес-конференції, інформує "Згурівська Правда".

У Киівській обласній адміністраціі наголошують на збільшенні фінансування обласноі цільовоі програми "Турбота" на 2016-2020 роки.

З такою ініціативою голова облради звернулася до Департаменту соціального захисту населення Київськоі облдержадміністрації. "Програма є перехідною з року в рік, але треба змінювати підходи у фінансуванні, настав той час, коли ми маємо приділяти максимальну увагу адресній допомозі, особливо тим категоріям, які підпадають під пільги",- розповідає Старикова.

"Наше завдання не звинуватити когось у корупції, чи те, що організації є кишеньковими, а змінити підхід до самої програми",- додає вона. Понад півмільйона гривень з обласного бюджету торік було витрачено на сплату комунальних послуг та оренду приміщень громадських організацій Київщини. Але нова ідея адміністрації полягає в тому, щоб спрямувати кошти, які витрачаються на оренду приміщень для громадських організацій на допомогу соціально-незахищеним верствам населення, оскільки у управлінців є суттєві зауваження до напрямків використання бюджетних коштів.

Оптимізувати витрати планують через надання пільг громадським організаціям на оренду приміщень, а заощаджені кошти спрямувати, на проїзд та інші пільги малозабезпеченим родинам, воінам, людям з обмеженими можливостями та іншим незахищеним категоріям.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.