середа, 27 січня 2016 р.

У ГПУ анонсували масові допити чиновників і бізнесменів про "горіхову мафію" в прокуратурі Київщини

У справі про діяльність так званої "горіхової мафії" допитають, крім голови Одеської ОДА Михайла Саакашвілі, ще низку чиновників і представників бізнесу.

Про це в коментарі телеканалу "112 Україна" розповів прокурор Генпрокуратури Владислав Куценко, передає "Згурівська Правда".

"У понеділок перший допит перенесено на прохання Саакашвілі, а сьогодні допит перенесено, враховуючи хворобу безпосередньо слідчого прокуратури. Сьогодні Саакашвілі повідомив, що письмово надасть нам всю наявну в нього інформацію і надішле нам. За результатами будемо надалі увалювати рішення", – зазначив Куценко.

Він наголосив, що слідство не зупинено, просто безпосередньо особа, яка саме вповноважена допитати Саакашвілі, захворіла.

"Саакашвілі є одним із заявників, на підставі інформації якого розпочате провадження, а свідків немало, ми будемо проводити розмови з посадовими особами і з представниками бізнесу", – уточнив Куценко.

Нагадаємо, що 20 січня Прокуратура Київської області викликала на допит Саакашвілі, щоб більше дізнатися про дії так званої "горіхової мафії", однак згодом його перенесли через зайнятість губернатора. Ще один допит не відбувся сьогодні.

Зокрема, йдеться про інцидент 15 січня, коли на Одещині начебто працівники прокуратури Київської області затримали приватну вантажівку з горіхами за сфабрикованими підозрами, попри рішення суду про незаконність таких дій. Саакашвілі звільнив вантаж і звинуватив заступника прокурора Київської області Олександра Колесника в "кришуванні" так званої "горіхової мафії" і вимаганні хабарів з підприємців.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.