середа, 20 січня 2016 р.

На прийом до заступника обласного прокурора можна потрапити в Борисполі

Прокуратура Київської області повідомляє, що особистий прийом громадян першим заступником прокурора Київської області Ігорем Грабцем відбудеться 20 січня з 14:00 до 17:00 в приміщенні Бориспільської місцевої прокуратури за адресою: м. Бориспіль, вул. Героїв Небесної Сотні, 21.

Прийом громадян здійснюється за попереднім записом в приймальні Бориспільської місцевої прокуратури або за телефоном (04595) 6-15-87. На прийом необхідно прибути зі зверненням в письмовій формі.

Нагадаємо, що керівництво Бориспільської місцевої прокуратури відповідно до вимог ст. 22 Закону України "Про звернення громадян" у І кварталі 2016 року планує тричі здійснити особистий прийом у Згурівському районі.

Про це інформує "Згурівська Правда" із посиланням на повідомлення начальника Згурівського відділу Бориспільської місцевої прокуратури юрист 3 класу Володимир Пономаренко.

Так, у Згурівському відділі (смт. Згурівка, вул. Ватутіна, 2) прийом запланований на 25 січня, 4 лютого та 3 березня. Години прийому: з 10 до 12 год.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.