четвер, 14 січня 2016 р.

Волонтери витягують автівки з кюветів на Київщині

У Києві та області розпочала роботу волонтерська бригада, яка допомагає водіям вирішити проблеми із транспортом. Із такою ініціативою виступили представники організацій "Територія життя" та Off Road Adventure club.

Головним чинником активізації волонтерів стали погодні умови останніх днів. Автівки нерідко застрягають на дорозі та вилітають у кювети, а допомогу у таких випадках іноді просто неможливо знайти. При виникненні подібних ситуацій можна звертатися до Дмитра Ковальова за номером 066 815 79 87 та до Андрія Твердовського - 097 5 288 199.

"Наша робота направлена перш за все на Київську область, де при виникненні нестандартної ситуації дуже складно знайти допомогу. За останні дні через негоду до нас звернулись близько десяти водіїв. Ми люб'язно їм допомогли", - прокоментував свою діяльність президент Off Road Adventure club Дмитро Ковальов.

Він також додав, що погодні умови не вперше змушують його та команду допомагати столичним водіям. Справжнім жахом для багатьох став славетний березень 2013 року.

Off Road Adventure club спеціалізується на створенні екстремальних та безпечних подорожей на позашляховиках на території України. "Територія життя" допомагає бійцям у зоні АТО та допомагає іншим вітчизняним волонтерам.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.