субота, 16 січня 2016 р.

На Київщині рекомендують закрити всі школи на карантин

Київська обласна державна адміністрація рекомендує місцевим органам влади закрити на карантин міські та сільські школи через збільшення випадків захворюваності на грип.

Також міським та сільським головам рекомендовано обмежити проведення масових заходів, повідомляє "Згурівська Правда" з посиланням на прес-службу КОДА.

"У свою чергу, закликаємо жителів області бути обачними, не перебувати довго на вулиці, тепло вдягатися, споживати вітаміни, використовувати марлеві пов’язки у місцях великого скупчення людей. Особливо це стосується дітей та людей похилого віку", - сказав заступник голови КОДА Лев Парцхаладзе.

За інформацією департаменту охорони здоров’я КОДА, упродовж останніх тижнів фіксується збільшення захворюваності на грип та гострі респіраторні захворювання, зокрема за останній тиждень – на 36%.

Проте, за даними облдержадміністрації, епідемічний поріг іще не досягнутий, захворюваність нижча від епідпорогу на 48%. Досягнення епідемічного порогу можливе протягом 2-3 тижнів.

Нагадаємо, що в Києві уже з суботи, 16 січня, запроваджується карантин у закладах освіти та охорони здоров'я, а також обмеження на проведення публічних заходів.

1 коментар:

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.