пʼятниця, 29 січня 2016 р.

Парцхаладзе доручив районам закривати школи на карантин, не чекаючи перевищення епідемпорогу

Перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Лев Парцхаладзе доручив районним адміністраціям закривати дитячі садки та школи на карантин, не чекаючи перевищення епідеміологічного порогу захворюваності серед учнів. Про це він наголосив під час онлайн-наради з головами РДА та керівниками управлінь облдержадміністрації.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на прес-службу Київської обласної державної адміністрації.

«Необхідно діяти на упередження і не чекати, доки захворюваність учнів перевищить 20%. Рішення районні адміністрації приймають самостійно і я закликаю адміністрації до оперативних дій із введення карантину в середніх і дошкільних навчальних закладах», – зазначив Лев Парцхаладзе.

Також він повідомив про те, що Департамент освіти і науки КОДА спільно з Департаментом охорони здоров’я облдержадміністрації вже працюють над розробкою рекомендацій з профілактики та лікування грипу та ГРВІ з метою розповсюдження їх у місцевих журналах, газетах, радіо та телебаченні Київщини.

Київська обласна державна адміністрація раніше рекомендувала місцевим органам влади закрити на карантин міські та сільські школи через збільшення випадків захворюваності на грип. Понад те, у Згурівському районі не звернули увагу на рекомендації з області - на карантин не було закрито шкільні заклади.

Нагадаємо, що за інформацією відділу освіти Згурівської РДА, станом на 20 січня, у Згурівському районі із 1637 учнів на уроках були відсутні 300 дітей, що становить 18% школярів. Чиновники також вказують, що всі вчителі району знаходяться на робочих місцях.

"Випадків захворювання на грип немає. Згідно рекомендацій Баришівської СЕС призупинення навчального процесу проводиться у разі відсутності по хворобі 30% учнів", - йдеться у повідомленні відділу освіти.

За інформацією департаменту охорони здоров’я КОДА, упродовж останніх тижнів фіксується збільшення захворюваності на грип та гострі респіраторні захворювання, зокрема за останній тиждень – на 36%.

Як повідомлялося раніше, із 19 січня в усіх школах міста Переяслава-Хмельницького та району тимчасово припинено навчальний процес. Оголошення додаткових канікул – профілактичні заходи, аби не допустити поширення застудних захворювань в дитячих колективах.

Нагадаємо, що у місті Бровари госпіталізували 25 дітей, хворих на грип: місто атакують вірусні інфекції, які схожі на “свинячий грип”, сумнозвісний вірус H1N1.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.