середа, 20 січня 2016 р.

У Згурівському районі немає хворих на грип учнів, а карантин у школах не потрібен - відділ освіти РДА

Відділ освіти Згурівської РДА проінформував про стан захворювання учнів та вчителів на грип та ГРВІ. Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на сайт Згурівської РДА.

Так, за інформацією відділу освіти РДА, станом на сьогоднішній день - 20 січня 2016, у Згурівкому районі із 1637 учнів на уроках відсутні 300 дітей, що становить 18% школярів. У повідомленні також вказується, що всі вчителі району знаходяться на робочих місцях.

"Випадків захворювання на грип немає. Згідно рекомендацій Баришівської СЕС призупинення навчального процесу проводиться у разі відсутності по хворобі 30% учнів", - йдеться у повідомленні відділу освіти.

Нагадаємо, що Київська обласна державна адміністрація ще на минулому тижні рекомендувала місцевим органам влади закрити на карантин міські та сільські школи через збільшення випадків захворюваності на грип.

За інформацією департаменту охорони здоров’я КОДА, упродовж останніх тижнів фіксується збільшення захворюваності на грип та гострі респіраторні захворювання, зокрема за останній тиждень – на 36%.

Як повідомлялося раніше, із 19 по 22 січня в усіх школах міста Переяслава-Хмельницького та району тимчасово припинено навчальний процес.

Навчальні заклади закривають через високий рівень захворюваності школярів на грип та ГРЗ. Представники влади підкреслюють, що це не карантин, оскільки епідемічного порогу (у місті він становить 16%, у районі – 14%) не досягнуто.

Оголошення додаткових канікул – профілактичні заходи, аби не допустити поширення застудних захворювань в дитячих колективах.

Нагадаємо, що у місті Бровари госпіталізували 25 дітей, хворих на грип: місто атакують вірусні інфекції, які схожі на “свинячий грип”, сумнозвісний вірус H1N1.

Відомо, що в Києві уже з суботи, 16 січня, запроваджується карантин у закладах освіти та охорони здоров'я, а також обмеження на проведення публічних заходів.

Повідомлення на сайті Згурівської РДА

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.