понеділок, 18 січня 2016 р.

Керівництво Бориспільської місцевої прокуратури планує провести особистий прийом у Згурівському районі

Керівництво Бориспільської місцевої прокуратури відповідно до вимог ст. 22 Закону України "Про звернення громадян" у І кварталі 2016 року планує тричі здійснити особистий прийом у Згурівському районі.

Про це інформує "Згурівська Правда" із посиланням на повідомлення начальника Згурівського відділу Бориспільської місцевої прокуратури юрист 3 класу Володимир Пономаренко.

Так, у Згурівському відділі (смт. Згурівка, вул. Ватутіна, 2) прийом запланований на 25 січня, 4 лютого та 3 березня. Години прийому: з 10 до 12 год.

Крім того, керівництвом прокуратури Київської області в січні 2016 року  заплановано виїзд до підпорядкованих прокуратур для проведення особистого прийому громадян. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.

Згідно графіку виїзд першого заступника прокурора Київської області Ігора Грабця, для проведення особистого прийому громадян до Бориспільської місцевої прокуратури відбудеться 20 січня 2016 року з 14:00 до 17:00 години в приміщенні місцевої прокуратури, за адресою: м. Бориспіль, вул. Героїв Небесної Сотні, 21.

Прийом громадян здійснюється за попереднім записом в приймальні Бориспільської місцевої прокуратури або за телефоном (04595) 6-15-87, звернення необхідно мати при собі в письмовій формі.
Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.