четвер, 28 січня 2016 р.

Голова Київської облдержадміністрації Шандра подав у відставку

За його словами, Київська область на даний момент зайняла 3-є місце за соціально-економічними показниками.

Голова Київської обласної державної адміністрації Володимир Шандра написав заяву про звільнення за власним бажанням. Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на сторінку губернатора у Facebook.

"Вчора написав заяву про звільнення за власним бажанням. На посаду керівника Київської області я прийшов 3 березня 2014 року у важкий час для всієї країни. Якщо дуже коротко підвести підсумки роботи, то станом на сьогодні Київщина посіла третє місце в Україні за соціально-економічними показниками. У місцеві бюджети в порівнянні з 2014 роком в 2015 році надійшло більше на 1 млрд 650 млн грн і немає ніякої заборгованості по зарплаті у "бюджетників". А також відсутня заборгованість бюджетних установ за енергоносії, чого вже не було багато років", - написав Шандра на своїй сторінці в Facebook.


Хочу повідомити підписчиків своєї сторінки про ті, що вчора написав заяву про звільнення за власним бажанням.На посаду ...

Опубліковано Володимир Шандра 27 січня 2016 р.


Нагадаємо, що за результатами проекту Асоціації регіональних аналітичних центрів Київська область опинилася на нейтральній 6 сходинці у рейтингу за показником “Економічне та галузеве співробітництво. Торгівля послугами та інвестиції”.

Раніше журналісти оприлюднили фотографії та відеозапис палацу в Лісниках, який належить батькові Володимира Шандри. Величезний особняк в 1,5 гектара записаний на батька Шандри, в цьому в сюжеті "Наших грошей" зізнався сам губернатор. Він навіть додав, що допомагав батькові в зведенні замку фінансово.

Варто відзначити, що Шандра задекларував 1 млн 53 тисячі 830 гривень доходів в 2014 році. Згідно з його декларацією, з цієї суми зарплата Шандри склала 82 тисячі 472 гривні, дохід від авторського права – 226 тисяч 382 гривні, дивіденди 6 тисяч 352 гривні і інші доходи - 738 тисяч 624 гривні.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.