субота, 16 січня 2016 р.

У Броварах спіймали спонсорів «ЛНР» зі зброєю і наркотиками (ВІДЕО)

Служба безпеки України припинила фінансування терористів "ЛНР" через діяльність підпільного цеху з виробництва цигарок у Київській області.

Як повідомив у п’ятницю, 15 січня, прес-центр СБУ, в Броварах співробітники спецслужби припинили діяльність підпільного цеху з виготовлення цигарок.

"Оскільки кошти від реалізації контрафактної тютюнової продукції йшли на фінансування терористичної організації "ЛНР", спецоперація проводилася співробітниками Управління СБ України в Луганській області та Головного управління СБУ у Києві та Київській області", – йдеться в повідомленні.

Під час обшуку підпільного підприємства правоохоронці вилучили автоматичну лінію з виготовлення та упаковки цигарок, 300 світлошумових та димових гранат, 10 мішків з хімічними речовинами, які використовуються для виготовлення піротехнічних сумішей, та особливо небезпечний наркотик "амфетамін".

Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії для встановлення всіх причетних до нелегального бізнесу та фінансування терористів.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.