четвер, 14 січня 2016 р.

Жоден суддя не хоче братися за справу «діамантових прокурорів» з Київщини, – Добродомов

Жоден суддя не хоче братися за справу «діамантових прокурорів». Про це заявив народний депутат України, лідер «Народного контролю» Дмитро Добродомов в ефірі «112.Україна», інформує "Згурівська Правда".

Він зазначив, що Печерський суд планує передати справу екс-заступника начальника Головного слідчого управління ГПУ Володимира Шапакіна і екс-заступника прокурора Київської області Олександра Корнійця, відомих як «діамантові прокурори», Апеляційному суду для визначення підсудності справи.

"Печерський суд передає справу в апеляцію під достатньо дивним приводом. Мовляв, усі судді Печерського суду в цій справі так чи інакше давали санкції на арешти, а відтак, за процесуальним законодавством, вони не мають права розглядати цю справу", – констатував нардеп.

За його словами, це свідчить, що жоден суддя не хоче братись за цю справу, бо розуміє, який тиск буде здійснювати ГПУ на суддів.

"Система захищається відчайдушно. Своїх не здають. Борються і проти пана Каська, і проти заступника СБУ, генерала Віктора Трепакв, який, наскільки я знаю, зараз перебуває у вимушеній відпустці саме через ці події", – заявив парламентар.

На думку Добродомова, за таких обставин, у цю резонансну справу повинен втрутитися Президент –  виступити гарантом об’єктивності її розгляду.

Окрім того, на переконання нардепа, судовий процес щодо справи «діамантових прокурорів» має бути відкритим для ЗМІ і громадськості.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.