вівторок, 26 січня 2016 р.

На Київщині лише за тиждень на грип захворіли понад 13 тисяч людей, двоє померли

У Київській області за тиждень на грип та ГРВІ захворіло понад 13 тис. осіб. Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на прес-службу Київської облдержадміністрації.

За минулий тиждень кількість хворих склала 13 220 осіб, з яких діти - 55,6%. З початку епідеміологічного сезону на грип та ГРВІ у Київській області захворіло 23 907 осіб, з яких відсоток захворюваності серед дітей і підлітків у віці до 17 років становить 52,4 %.

У зв'язку з цим була тимчасово припинена робота 323 шкіл та 16 дошкільних закладів.

"У період з 15 по 21 січня стан захворюваності на грип та ГРВІ серед населення характеризується активізацією епідемічного процесу. За цей час епідемічний поріг перевищено на 74% в цілому по регіону. Тільки в Білоцерківському, Згурівському, Кагарлицькому, Поліському районах епідпоріг не перевищений", - повідомили в ОДА.

Зараз загальний показник захворюваності грипом і ГРВІ серед населення області становить 131,1 на 10 тис. населення, що на 44,7% більше, ніж за другий тиждень січня.

Лабораторно підтверджено 2 випадки смерті хворих від грипу у жителів Обухівського та Білоцерківського району.

Нагадаємо, що за інформацією відділу освіти Згурівської РДА, станом на 20 січня, у Згурівському районі із 1637 учнів на уроках були відсутні 300 дітей, що становить 18% школярів. Чиновники також вказують, що всі вчителі району знаходяться на робочих місцях.

"Випадків захворювання на грип немає. Згідно рекомендацій Баришівської СЕС призупинення навчального процесу проводиться у разі відсутності по хворобі 30% учнів", - йдеться у повідомленні відділу освіти.

Київська обласна державна адміністрація рекомендувала місцевим органам влади закрити на карантин міські та сільські школи через збільшення випадків захворюваності на грип.

За інформацією департаменту охорони здоров’я КОДА, упродовж останніх тижнів фіксується збільшення захворюваності на грип та гострі респіраторні захворювання, зокрема за останній тиждень – на 36%.

Як повідомлялося раніше, із 19 січня в усіх школах міста Переяслава-Хмельницького та району тимчасово припинено навчальний процес. Оголошення додаткових канікул – профілактичні заходи, аби не допустити поширення застудних захворювань в дитячих колективах.

Нагадаємо, що у місті Бровари госпіталізували 25 дітей, хворих на грип: місто атакують вірусні інфекції, які схожі на “свинячий грип”, сумнозвісний вірус H1N1.

Відомо, що в Києві уже з суботи, 16 січня, запровадивсяся карантин у закладах освіти та охорони здоров'я, а також обмеження на проведення публічних заходів.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.