середа, 23 грудня 2015 р.

Журналісти ICTV поцікавилися думкою згурівських фермерів щодо намірів Уряду скасувати спецрежим ПДВ для аграріїв

Журналісти ICTV побували на Згурівщині, аби дізнатися точку зору місцевих фермерів щодо намірів Уряду скасувати спеціальний режим ПДВ для аграріїв. Інтерв'ю для вечірнього випуску новин надав згурівський фермер, голова Асоціації фермерів і приватних землевласників Київської області Олександр Чубук.


 До страйкового комітету увійшли представники Асоціації фермерів і приватних землевласників України, Аграрного союзу України, Асоціації свинарів України, Асоціації виробників молока, Української аграрної конфедерації, Всеукраїнської аграрної ради, Асоціації птахівників України, Українського клубу аграрного бізнесу, Аграрної партії України.

Страйкуючі наголошували, що запропоноване урядом скасування з нового року спеціального режиму ПДВ та спрощеної системи оподаткування сільгоспвиробників призведе до руйнування галузі, спровокує соціальну та політичну нестабільність в країні.

На думку президента Асоціації фермерів та приватних землевласників України Івана Томича це цілеспрямована дія уряду направлена на банкрутство фермерських господарств та сільськогосподарських підприємств з метою розпродажі українських чорноземів і відсутності фермерського, селянського опору таким діям влади.

"Не допустити цього можливо лише згуртуванням та об’єднанням фермерів, селян для спільного захисту своїх інтересів та збереження власної землі!", зазначає Іван Томич.Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.