пʼятниця, 18 грудня 2015 р.

Згурівська районна рада виступила проти політичних репресій та нового Податкового кодексу

15 грудня відбулася позачергова сесія Згурівської районної ради VII скликання. Про це повідомляє "Згурівська Правда".

Головним питанням порядку денного було внесення змін до районного бюджету на 2015 рік. Так, змінами пропонувалося збільшити доходи районного бюджету на 695 400 грн., з них 110 тис - за рахунок перевиконання дохідної частини, а інше - за рахунок субвенцій з державного та місцевих бюджетів.

Ці кошти були розподілені на потреби освіти, медицини, заходи з оздоровлення та відпочинку дітей, субсидії населенню, дитячі будинки (в т. ч. сімейного типу, прийомні сім`ї). Також депутати нового скликання своїм рішенням надали дозвіл Згурівській центральній районній  лікарні на передачу в оренду комунального майна - приміщення під лабораторію.

Крім цього, окремим рішенням Згурівська рада районна рада звернулася до Верховної ради із закликом не приймати зміни до Податкового кодексу, які пропонує уряд Арсенія Яценюка. У зверненні вказується, що такий ПК загрожує українському агропромисловому комплексу, може призвести до банкрутства та тінізації низки сільгосппідприємств. Заяву озвучив голова ради Олександр Івченко.

Депутатський корпус також підтримав заяву ВО "Свобода" проти політичних репресій та реваншу негідників. Попри спротив деяких депутатів "за" проголосували всі 21 із присутніх представників громад. Так, депутат від ВО "Батьківщина" Сергії Золотоверхий не дивлячись на позицію політсили та її лідера Юлії Тимошенко щодо неприпустимості політичних переслідувань в Україні, пропонував відкласти розгляд даного питання.

Заяву зачитав голова фракції ВО "Свобода" у Згурівській районній раді Степан Кузьмич. Із закликом підтримати заяву звернувся депутат обласної ради Євген Чубук.

Нагадаємо, що останнім часом переслідувань та відвертих репресій від нинішньої влади зазнають націоналісти, патріоти, учасники АТО, волонтери та активісти, які дозволяють собі критикувати, говорити про корупцію й зловживання урядовців та чиновників усіх рівнів.

Чи не найбільшу загрозу нинішній режим вбачає у політичній діяльності ВО "Свобода". На сьогоднішній день режим ув'язнив, або тримає під домашнім арештом десятки членів цієї організації: голів обласних осередків, депутатів місцевих рад. Це стосується й Київщини. Так, під нічним домашнім арештом знаходиться голова обласного осередку, голова фракції ВО "Свобода" у Київській обласній раді Ігор Сабій, міра запобіжного заходу безпідставно застосовується до депутата Броварської міськради Сергія Бойка. Таким чином діючий режим не дає змоги депутатам повноцінно виконувати свої обов'язки та функції у представницьких органах.


Заява депутатів Згурівської районної ради проти політичних репресій та реваншу негідників


Ми, депутати Згурівської районної ради, висловлюємо свою категоричну незгоду із репресіями нинішньої влади проти політичних опонентів через застосування вибіркового правосуддя. Ми засуджуємо численні безпідставні затримання і арешти членів патріотичних організацій та партій, активістів волонтерського руху та учасників добровольчих підрозділів.

Такі дії нинішньої влади, коли чільні діячі злочинного режиму Януковича не понесли покарання за корупцію та злочини проти повсталого народу на Майдані восени-взимку 2013-14 років, в першу чергу за вбивство Небесної Сотні, коли не притягнуті до кримінальної відповідальності сепаратисти та посібники російського агресора в Криму та Донбасі, однозначно свідчать про контрреволюцію і реванш негідників.

На жаль, нинішня влада відійшла від своїх передвиборчих зобов’язань та виконання вимог Революції Гідності і, фактично, продовжує антинародні практики режиму Януковича. Штучно гальмуються антикорупційні реформи, досі не проведена реальна люстрація чиновників, суддів та правоохоронців, ставленики регіоналів досі займають керівні посади в уряді Яценюка, МВС, судах та прокуратурі, влада продовжує обслуговувати інтереси олігархів, а її соціально-економічна політика призвела до масового зубожіння українців. Очевидно, що така політика держави є неприйнятною і має бути змінена.

Запевняємо жителів Згурівщини, що на рівні місцевого самоврядування відповідно до своїх повноважень ми вживатимемо усіх заходів для того, щоб б скорегувати курс держави в інтересах громадян, не допустити реваншу негідників на місцевому рівні та реалізувати вимоги Майдану стосовно повної підзвітності влади громадянам і забезпечення права українців на гідне життя на своїй, Богом даній землі.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.