понеділок, 21 грудня 2015 р.

Віялових відключень електрики на Київщині не буде - Порошенко

Президент Петро Порошенко повідомив про те, що віялових відключень електрики на Київщині цієї зими не буде. Про це він розповів під час введення в дію ЛЕП, яка з'єднала Рівненську АЕС з Київським регіоном, повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на "BBC Україна".

"Вже зараз ми можемо сказати, що це унеможливлює віялові відключення Київської області, які ми мали в цей самий час минулого року. Зараз ми значно підвищили надійність енергопостачання енергетичної системи України взагалі і Києві і Київської області, зокрема", - наголосив Петро Порошенко.

За його словами, доля атомної енергетики в системі електропостачання України за рік зросла з 48% до 55%.

"Це дозволить мати більш конкурентноздатний тариф, кардинально зменшити нашу залежність від імпорту енергетичного вугілля", - відзначають у прес-службі глави держави.

Минулого року через брак вугілля для ТЕС уряд змушений був проводити періодичні віялові відключення світла у деяких регіонах.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.