неділя, 27 грудня 2015 р.

Воїни-випускнини завітали до рідного Жуківського НВК

"Тримаймося разом, міцно і нерушимо"

18 грудня запам’ятається для Жуківського НВК дуже визначною та відповідальною подією.

У цей день до нас завітали наші випускники Жуківської середньої школи, а нині захисники, герої сьогодення - воїни АТО: Марков Тарас та Рекеда Євген.

Звичайно, ми  дуже чекали  їхнього приїзду і підготували  їм концерт. Традиційно,  зустріч розпочалася виконанням державного гімну України, після чого надали слово гостям заходу.

Хлопці показали нам відео з передової, розповідали про жахіття на сході зі сльозами на очах. Ми всі пом’янули загиблих воїнів АТО  хвилиною мовчання. Дуже проникливим було виконання журливої пісні «Мальви», яку виконали Лозко Анастасія та Мельник Євгенія.

Не одна пісня ще лунала для гостей. Учні початкових класів виконали  пісню «За славу, за волю…» та подарували воїнам малюнки та сувеніри, зроблені своїми руками, чим дуже розчулили наших колишніх  випускників.

Старшокласниці, дарували присутнім лірику та пісні, виконання яких не могло залишити байдужими нікого з присутніх. В залі панувала атмосфера урочистої тиші, в якій, без зайвих слів, учні, присутні глядачі, та воїни розуміли одне одного.

На завершення свята, учні піднесли хлопцям дарунки, які були придбані на кошти, зібрані спільно з жителями села Жуківка. Учні протягом двох тижнів проводили шкільні ярмарки, на яких продавали домашню випічку та вироби, зроблені власними руками (кухонні дощечки та інші речі). До виручених учнями коштів голова села, Бойко Олена Петрівна, додала гроші зібрані жителями села.

На ці кошти було замовлено та придбано три комплекти, такої необхідної нашим захисникам зимової військової форми. Третій комплект учні придбали для Краснощока Павла, який незабаром також має прийти у відпустку. Ми сподіваємось, що теплі бушлати та штани, спідній одяг допоможе нашим хлопцям витримати всі труднощі та холодні суворі будні війни, і вони швидше повернуться до своїх родин з перемогою.

А ще нам захотілось зробити подарунки іншим хлопцям, яких ми чекаємо додому. Решту грошей ми витратили на придбання протипростудних ліків, чаю, шкарпеток та засобів особистої гігієни. Сподіваємось, що Чернов Геннадій (Мала Супоївка), Козоріз Володимир (Жуківка) та Васильченко Руслан (Мала Березанка), обов’язково, отримають наші новорічні посилочки.

Отже, напевно, не потрібно говорити про патріотів, - потрібно бути ними і робити те, що ми можемо аби підтримати, допомогти, можливо зберегти надію на те, що ми єдина нація, єдиний великий український народ.

Лозко Анастасія, лідер учнівського самоврядування Жуківського НВК.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.