середа, 23 грудня 2015 р.

Немовляти Київщини почали отримувати свідоцтво про народження у пологових будинках

У Київській області розпочав роботу пілотний проект із видачі свідоцтв про народження у пологових будинках

Про це вчора під час запуску проекту у Броварському пологовому будинку повідомив міністр юстиції Павло Петренко, передає "Згурівська Правда".

“Сьогодні Київська область долучилася до нашого пілотного проекту із видачі свідоцтв про народження у пологових будинках. У пологовому будинку працює фронт-офіс Міністерства юстиції, спеціалісти якого протягом 24 годин після подачі документів видають свідоцтво про народження. У режимі онлайн ця інформація вноситься до реєстру, тож наші мами виписуються з пологових будинків вже з першим документом свого малюка”, – зазначив очільник Мін’юсту.

За його словами, нині послуга надається у всіх обласних центрах, а фронт-офіси Мін’юсту працюють у 39 медичних закладах. Пологовий будинок у Броварах став ювілейним – сороковим – у цьому списку. Загалом з моменту запуску пілотного проекту майже 5 000 немовлят отримали свідоцтво у пологових без черг і без корупції.

“Наше завдання на наступний рік переміститися на районний рівень, щоб батьки, які народжують в районних лікарнях також отримували зручний сервіс”, – наголосив Міністр юстиції.

Він також повідомив, що за активної позиції представників органів влади на місцях, вже до кінця наступного року послуга з видачі свідоцтв про народження на місці має запрацювати у всіх районних пологових будинках.

“Ми готові технічно до цього. Мін’юст може в кожному районному пологовому будинку відкрити фронт-офіс, де працюватиме співробітник із доступом до реєстру”, – зауважив Павло Петренко.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.