пʼятниця, 13 листопада 2015 р.

Журналісти знайшли під Києвом "будинок відпочинку" Кличка (ВІДЕО, ФОТО, ДОКУМЕНТИ)

У мережі з'явилося відео нібито маєтка мера Києва Віталія Кличка в селі Лютіж Вишгородського району Київської області, зняте дроном з неба.

Відео розміщено на сайті "Автомайдан", повідомляє "Згурівська Правда".

Зазначається, що будинок оформлений на дружину Віталія Кличка Наталію Єгорову.
Як зазначено у відомості з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, підставою виникнення права власності став договір купівлі-продажу Наталією Валеріївною будинку відпочинку, адреса якого - с.Лютіж, вул.Приморська, 128.

В декларації Віталія Кличка даний будинок зазначено.


Земельна ж ділянка, на якій побудовано маєток, знаходиться у державній власності.


В аренду на 49 років цю ділянку площею майже в 10 Га у Вишгородської РДА взяло ТОВ "Вишгородлісбуд". ЇЇ цільове призначення зазначено як рекреаційне, під розміщення бази відпочинку.

Місце ж реєстрації орендаря ТОВ "Вишгородлісбуд" співпадає з адресою самого будинку Віталія Кличка, а саме - с.Лютіж, вул. Приморська, 128.


Серед засновників ТОВ "Вишгородлісбуд" значаться ТОВ "Північна інвестиційна група" та ТОВ "Школа капітанів", засновниками яких у свою чергу є Старостенко Ганна та Рябікін Павло відповідно.

Ганна Старостенко з вересня 2014р. обіймає посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації. Павло Рябікін з липня 2014р. також займав аналогічну посаду, але був звільнений у вересні 2015р. за власним бажанням.З орендарем та його засновниками більш-менш розібралися. Згодом також встановимо і суму, за яку ТОВ "Вишгородлісбуд" взяло в оренду на 49 років 10 Га земель рекреаційного призначення.

Незрозуміло лише на якій підставі територію довкола будинку Віталія Кличка, а саме берегову лінію р.Дніпро, перекрито ось таким парканом з обох сторін.

А при наближенні до нього вас "радісно" зустрінуть ось такі хлопці-охоронці зі спецзасобами та зброєю.


І це при тому, що земельна ділянка, яка охоплює цю берегову лінію, знаходиться у державній власності і не в оренді.Тобто виходить, що з цією частиною берега біля "будинку відпочинку" Віталія Кличка відбулося банальне самозахоплення? Маємо надію, що це просто якась помилка в реєстрах, бо не може ж мер української столиці бути причетним до подібного правового свалілля?

За матеріалами сайту "Автомайдан".

1 коментар:

  1. Тепер 100% Кличко буде мер..українці люблять "такіх бідненьких кандидатів"..які нажили майно "непосильним трудом"

    ВідповістиВидалити


Все тільки починається! Приєднуйся до Свободи Згурівщини!

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.