середа, 18 листопада 2015 р.

На Київщині викрито нарколабораторію

Прокуратура Ставищенського району направила до суду обвинувальний акт стосовно непрацюючого місцевого жителя, який облаштував у власному будинку лабораторію, в якій виготовляв та розповсюджував за грошову винагороду опій ацетильований.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на прес-службу прокуратури Київської області.

Незаконна діяльність тривала недовго, адже завдяки злагодженій роботі правоохоронців нарко-бізнес було зупинено. У ході досудового розслідування зафіксовано десятки епізодів злочинної діяльності.

Дії наркоділка кваліфіковано за ч. 2 ст. 307 (незаконне виготовлення, зберігання з метою збуту та збут особливо небезпечного наркотичного засобу), ч. 2 ст. 317 (організація та утримання місця для незаконного вживання та виготовлення наркотичних засобів, а також надання приміщення з цією метою із корисливих мотивів), ч. 2 ст. 311 (незаконне зберігання прекурсору з метою його використання для виготовлення наркотичних засобів) КК України.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.