середа, 11 листопада 2015 р.

Поразка БПП та Парцхаладзе: Київську обласну раду очолила людина Тимошенко

Не зважаючи на те, що пропрезидентська політсила взяла найбільшу кількість мандатів, головою Київської обласної ради стала член фракції "Батьківщина" Ганна Старикова. За відповідне рішення проголосував 51 депутат з 84, повідомляє "Згурівська Правда".

30-річна Ганна Старикова займала пост заступника голови Київської обласної організації партії, де курувала агітаційно-пропагандистський напрямок. З 2007 вона плідно трудилася помічником народного депутата і голови облорганізації "Батьківщина" Костянтина Бондарєва.

Старикова двічі балотувалася на пост мера міста Обухів (в 2012 та 2015 роках), і обидва рази з тріском програвала вибори. У 2014 році Старикова була призначена заступником губернатора Київської області з соціально-гуманітарних питань, пропрацювала на посаді півроку. Старикова була звільнена губернатором Володимиром Шандрою через закінчення дії трудового договору. Пізніше заперечувала своє звільнення в суді, однак її позов не був задоволений.

Окрім того, депутати проголосували за кандидатури першого заступника та заступника голови Київської обласної ради. Першим заступником голови став Володимир Майбоженко (партія "Укроп"), заступником - Микола Стариченко (Радикальна партія О.Ляшка).

Як відомо, до обласної ради пройшли пройшло вісім партій. За політсилу Тимошенко проголосувало 17,39% (16 мандатів), тоді як за БПП "Солідарність" 22,73% виборців (22 мандати). Окрім цих партій, до облради пройшли "Самопоміч" – 9,21% (10 мандатів); "Радикальна партія" – 9,2% (9 мандатів); "УКРОП" – 8,09% (7 мандатів); "Свобода" – 7,57% (7 мандатів); "Наш край" – 7,4% (7 мандатів); "Опозиційний блок" – 5,58% (6 мандатів).

Крім того, відомо, що Київська обласна територіальна організація партії "Блок Петра Порошенко "Солідарність" закликає "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", "Об'єднання "Самопоміч" і "Всеукраїнське об'єднання "Свобода" об'єднатися в коаліцію в Київській обласній раді.

Понад те, із результатів голосування за голову та заступників КОР видно, що у облраді сформована інша коаліція із "Батьківщини", "Самопомочі", "Свободи",  "Укропу" та "Радикальної партії". У той же час, БПП "Солідарність", "Наш край" та "Опозиційний блок" залишилися у меншості.

Докладніше про склад Київської обласної ради VII скликання ТУТ.


Читайте також: Місцеві вибори 2015: результати голосування в Згурівському районі


1 коментар:

  1. А Солідарність рішила дружить з ригами? То ще й нормально їх наказали!!! )))) Молодці!

    ВідповістиВидалити

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.