вівторок, 24 листопада 2015 р.

Зниклу дівчину знайшли на Київщині розчленовану в гаражі

100 поліцейських разом з рідними і близькими зниклої безвісти дівчини шукали її по всьому Києву. Дівчину знайшли, але вже не живою.

Ольга Сорока була студенткою Податкового університету. Вона зникла 4 листопада і з цього дня її знайомі не втрачали надії відшукати Олю. Сотні кілометрів були "прочесані" правоохоронцями, вони досліджували посадки, водойми, ліси, покинуті будівлі.

Тіло Сороки було знайдено розчленованим в гаражі в місті Ірпень. Там дівчина знімала житло разом з кількома студентами. Підозрюваним у вбивстві Олі був саме той чоловік, який і здавав їм апартаменти. Йому і належав гараж. Але допитати поліції його так і не вдалося - через пару діб після пропажі дівчини він скоїв суїцид.

Зараз правоохоронні органи займаються розслідуванням цієї справи. Тіло загиблої студентки відправили на судово-медичну експертизу. Наразі відкрито дві кримінальні справи.

Нагадаємо, нещодавно Ірпінський відділ Головного управління Національної поліції в Київській області оголосив про розшук безвісти зниклої Сороки Ольги Леонідівни, 1994 року народження.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.