понеділок, 9 листопада 2015 р.

Шок: Волонтери показали "концтабір" для собак у Бородянці (ФОТО)

У селищі Бородянка Київської області працює притулок для собак. Волонтери, які відвідують собак стверджують, що тварини закладу знаходяться у жахливих умовах. Деякі наголошують на тому, що собак там б'ють до смерті. Щорічно на потреби притулку держава виділяє 5 мільйонів гривень.

Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на сайт благодійної організації "Шлях до майбутнього".

«Це знімок з муніципального собачого притулку в Бородянці. Підлога в крові. Собак забивають до смерті. Упевнений, що через короткий час відповідальні за це опиняться в незавидному становищі», - розповів журналіст Сергій Дідтковський, коментуючи опубліковане ним фото вольєра і «вихованця» в притулку.


Також він повідомив, що щорічно з міського бюджету Києва на утримання притулку виділяється 5 мільйонів гривень.

Одна з працівниць притулку Оксана Кора спростувала інформацію про побиття та знущання над тваринами.

«Харик чирканув собі подушечку на лапі. Ні зашити, ні замотати - він взагалі з тих собак, кого лікувати  важко, а зупинити нереально, він постійно в русі - розважає так себе. Природно, кров всюди. Але не помирає ж. У кого собаки подушечки собі різали, мене зрозуміють - там і у спокійній собаки довго заживає і кровить», - пояснила вона вимазану в крові долівку вольєра.


Також вона розповіла, що собаки вважають притулок своїм домом і почуваються там добре. А умови їх утримання нітрохи не гірше, ніж в будь-якому іншому державному закладі подібного типу і навіть краще, ніж у деяких приватних.


Волонтер Інна Головко відвідувала притулок у Бородянці не раз. Вона зазвичай привозить собакам корм, сіно для підстилки та інші засоби догляду. Вона зробила безліч фотографій притулку і описала реальний стан речей, який побачила на той момент.

«Заради собак ми пронесли курячі горла і м'ясо ..... Повірте, я знаю що таке коли собака сита !!!! Вони ковтали забуваючи пережовувати. За моєю скромною персоною ходив пан Чередниченко (керівник притулку - ред.) З телефоном і знімав мене на відео що я почала годувати собак і дозволила собі зайти в один вольєр постелити собакам сіно щоб вони не лежали у своїй сечі від якої у собак всі лапи мокрі 24 год. на добу, вони дихають цим їдким запахом і цим обпалюють собі всі органи зсередини від яких просто розвиваються хвороби ...... Хотіла вигуляти їх так як судячи з їх дикості вони це не роблять там ніколи.....» - розповіла волонтер.

Але до ще більшого жаху вона прийшла, коли поспілкувалася з одним із співробітників притулку, який розповів їй про те, що гроші ні на їжу, ні на вакцинації для тутешніх цуценят, радник мера Києва Дмитро Білоцерківець з міського бюджету не виділяє, як обіцяв. Через це собаки просто гинуть.


«Трупи собак ми знайшли в не робочому холодильнику. Фото в попередньої поїздки є!» - стверджує Головко.

Вона обіцяє звернутися з наявними у неї матеріалами до правоохоронних органів для розслідування жорстокого поводження з тваринами. Волонтери вимагають від влади або закрити цей «концтабір», або змінити умови проживання там вихованців.

1 коментар:

  1. В цей притулок працівників притулку треба помістити.... Немає слів

    ВідповістиВидалити


Все тільки починається! Приєднуйся до Свободи Згурівщини!

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.