пʼятниця, 6 листопада 2015 р.

Оприлюднено протокол виборів депутатів Київської обласної ради (ДОКУМЕНТ)

Київська обласна виборча комісія оприлюднила протокол про результати виборів депутатів Київської обласної ради у багатомандатному виборчому окрузі. Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на сайт Київської обласної ради.

Згідно з протоколом Київського облвиборчкому, за партію "Блок Петра Порошенка" Солідарність" проголосували 22,73% виборців, ВО "Батьківщина" – 17,39%, за партію "Об'єднання "Самопоміч" – 9,211%, за Радикальну партію Олега Ляшка – 9,2036%, за партію "УКРОП" – 8,09%, за ВО "Свобода" – 7,57%, за партію "Наш край" – 7,4%, за "Опозиційний блок" – 5,58%.

Таким чином, БПП "Солідарність" отримала 22 мандати, ВО "Батьківщина" – 16, "Самопоміч" – 10, Радикальна партія – 9, по 7 мандатів – партії "Наш край", "УКРОП" та ВО "Свобода", "Опозиційний блок" – 6.

Не змогла подолати 5-відсоткового бар'єру партія "Нові обличчя" – за неї проголосували 4,84%.

Нагадаємо, що до Київської обласної ради, яка матиме 84 депутата, проходять одразу два кандидати від Згурівського району - В.В. Цвик (Наш край) та Є.О. Чубук (ВО "Свобода"). Обидва кандидати показали одні з найкращих результатів у рейтингу однопартійців області.


Читайте також: Місцеві вибори 2015: результати голосування в Згурівському районі


Протокол облвиборчкому

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.