пʼятниця, 27 листопада 2015 р.

На Київщині школярі змагалися за звання бути кращим стрільцем

Днями у Великодимерському НВК Броварського району Київської області відбулися районні змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки серед учнівської молоді – "Снайпер-2015". Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на прес-службу департаменту освіти і науки КОДА.

Змагання були проведені Броварським районним центром патріотичного виховання та Броварським військовим комісаріатом. У них взяли участь 23 команди з 22 загальноосвітніх закладів району. До складу команд входили як юнаки, так і дівчата. Всього за звання бути кращим стрільцем змагалися 84 учасники.

Школярі мали можливість ознайомитися з будовою та тактико-технічними характеристиками не тільки пневматичної зброї, але й автомата Калашнікова АК-74 та потренуватися в його розбиранні та складанні.

Учасники змагань також ознайомилися із правилами поведінки та технікою безпеки при стрільбі із стрілецької зброї, вчилися виконувати приготування до стрільби за командою «До бою!» і провели навчальні та залікові стрільби. Керували тренувальними заняттями та навчальними стрільбами офіцери Броварського комісаріату під командою майора Пилипенка Олександра Олексійовича та вихованці гуртків БВРЦПВУМ Компанець Олександр, Мозговий Олег, Сапітонов Євген, Савченко Олександр, які пройшли вишкіл на тренувальних зборах у дивізії «Десна» та на навчальному полігоні у с. Велике Половецьке.

Серед хлопців кращі результати показали Чоп Олександр (Гоголівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Марченко Вадим (Мокрецький НВК), Черній Дмитро (Великодимерський НВК).

Серед дівчат у особистому заліку кращими були Куделя Аліна (Калитянська ЗОШ І-ІІІ ст.), Хомич Тетяна (Великодимерський НВК), Карпюк Анастасія (Требухівська ЗОШ І-ІІІ ст.).

У командному заліку перше місце здобула команда господарів – Великодимерського НВК, на другому місці – команда Калитянськогої ЗОШ І-ІІІ ст., третє місце посіла команда Богданівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Дуже хочеться, щоб наша молодь демонструвала свою вправність у стрільбі, тільки змагаючись у спортивних змаганнях і ніколи у війні, але кожен громадянин нашої країни повинен вміти, якщо доведеться, зі зброєю в руках захищати незалежність і свободу своєї Батьківщини.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.