понеділок, 9 листопада 2015 р.

День української писемності та мови у Турівському НВК

Ми – українці. Живемо у вільній незалежній державі – Україні. Розмовляємо рідною державною мовою. А мова у нас красива і багата, мелодійна і щира, як душа українського народу.

9 листопада – День української писемності та мови. Це одне з наймолодших державних свят. Його запроваджено 1997 року за ініціативою Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Тараса Шевченка.

Цього дня у Турівському НВК проводилися святкові заходи, ініціаторами й активними учасниками якого були Тарадій О., Лисенко В., Мінка Д., Шматова Г., Бенза Н., Матузка А., Волкович О., Черня Д., Захаренко В., Минка В., Шеремет С. та Шматко Д. Під час урочистостей звучали поезії, пісні про рідну мову.

Традиційно учні та вчителі приєдналися до написання радіодиктанту національної єдності.

Учасники святкового дійства вкотре переконали присутніх, що рідна мова – це не тільки дорога спадщина, яка об’єднує у собі народну мудрість, вироблену десятками й сотнями поколінь. Це наша гордість, бо все, що створено нею, увійшло в скарбницю загальнолюдської культури.


Олександр Тарадій, учень 8 класу Турівського НВК

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.