четвер, 5 листопада 2015 р.

Учні Жуківського НВК протягом осінніх канікул оцінили культурну спадщину столиці України

Осінні канікули - це пора, яку з нетерпінням чекають всі школярі. Адже саме в ці дні вони мають змогу відпочити від найтяжчих перших місяців навчання.

Аби цей відпочинок мав ще й навчальний характер, діти часто відвідують музеї, виставки, екскурсії. Використати свій відпочинок з користю вдалося і учням Жуківського НВК. Завдяки підтримці районного відділу освіти, вони мали змогу безкоштовно відвідати Національний музей історії України.

Цей музей розповідає нам про історію нашої країни від заселення на територію перших людей і до наших днів. Учні мали змогу побачити первісний посуд, зброю і прикраси, виготовлені з простих металів та кісток тварин.

Ми переносилися від княжої доби до козацької, від страшного Голодомору до Великої Вітчизняної війни. Все це, неабияк зацікавило учнів. Але більш всього, нас вразили експонати з періоду "Революції на Граніті", експозиція присвячена подія "Революції Гідності", Небесній Сотні та подіям військового конфлікту, який сьогодні розгорнувся на сході України, подія АТО.

За шляхом екскурсійного маршруту до музею, учні мали змогу відвідати Софіївський собор, пам'ятник відомому українському композитору - Миколі Лисенку та невелику виставку картин на Андріївському узвозі.
   
Загалом від цієї поїздки школярі були в захваті. Вони побачили і дізналися багато нового, а тому повернулись додому з купою емоцій і позитивних вражень.
                                 

Гладун Катерина, учениця 10 класу Жуківського НВКНемає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.