середа, 4 листопада 2015 р.

У Яготині та деяких інших містах Київщини мерами обрали колишніх регіоналів

На Київщині виборці зробили мерами декількох міст екс-регіоналів. Про це повідомляє "Згурівська Правда" з посиланням на сайт ЦВК.

Зокрема, мером міста-супутника Києва Вишневого став самовисуванець Ілля Діков. У 2011 році він переміг на виборах Вишневого представляючи Партію регіонів. Він переміг на виборах майже 10-відсотковим розривом від свого найближчого конкурента – представника "Солідарності" Тараса Костанчука.

Крім того, у Яготині також стала мером колишня регіоналка Наталія Дзюба, яка вигравала вибори мера міста у 2010 році саме від партії Януковича. Вона набрала майже 50% голосів виборців, а найближчий конкурент – лише 13%.

Мером Фастова знову став чинний очільник міста Михайло Нетяжук, який балотувався від партії "Нові обличчя". Він набрав більше 52% голосів виборців, а найближчий конкурент – трохи більше 13%.

Цікава ситуація склалася у Вишгороді. Зокрема, переможця тамтешніх виборів і його головного конкурент розділили усього 80 голосів виборців.

Так, мером Вишгорода став представник партії "Воля" Олексій Момот, тимчасово виконуюча обов'язки мера міста Марія Решетнікова зайняла друге місце на виборах.

Нагадуємо, що партія "Опозиційний блок", яка має своїх списках найбільше екс-регіоналів, не подолала виборчий бар'єр на виборах депутатів Згурівської районної ради. Так, опоблок набрав лише 3,99%. Понад те, колишні члени Партії регіонів пройшли до районної ради від інших партій.

Читайте також: Місцеві вибори 2015: результати голосування в Згурівському районі

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.