пʼятниця, 27 листопада 2015 р.

Названа основна причина пожежі на нафтобазі «БРСМ-Нафта»

До пожежі на нафтобазі "БРСМ-Нафта" в Київській області призвела недбалість керівництва та персоналу об’єкта при використанні оснащення для перекачування нафтопродуктів

Як сказав на брифінгу голова Державної служби України з питань умов праці Роман Чернега, в результаті розслідування була встановлена ​​основна причина загоряння на нафтобазі — невідповідність вимогам безпеки технологічного процесу змішування нафтопродуктів, передає "Інтерфакс-Україна".

Чернега пояснив, що в роботі була використана техніка загального призначення, а не спеціальна. Швидше за все, насос для перекачування був неналежної якості, оскільки дав іскру при зупинці процесу, що і призвело до першого вибуху.

Більш детально щодо вибуху сказати поки складно, бо решта обладнання згоріла.

Нагадаємо, що 8 червня на території бази "БРСМ-Нафта" у Васильківському районі Київської області сталося займання одного з резервуарів з паливом. Пізніше вогонь перекинувся на інші резервуари. За час пожежі на нафтобазі під Києвом сталася низка вибухів. В результаті пожежі загинули п’ятеро осіб і постраждали 15.

Читайте також: Мегапожежа на Київщині: під Васильковом горить нафтобаза (ФОТО, ВІДЕО, ХРОНІКА ПОДІЙ)

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.