субота, 21 листопада 2015 р.

Одеські митники біжать на Київщину

Група митників з Іллічівського порту на чолі з керівником одного з митних постів Олександром Гаврилюком терміново переходять на роботу в Київську обласну митницю. Про це розповіло джерело з Одеської ОДА, передає InfoKava.com із посиланням на публікацію групи "Моя Україна | Інформаційний опір" у соціальній мережі Вконтакте.

"З приходом нового начальника Одеської митниці Юлії Марушевської, змінюється не система роботи, а митники. Митники масово звільняються або переходять працювати на інші митні пости",- розповідає джерело. За його словами, це пов'язано не стільки з її некомпетентністю, скільки з тим, що старожили митної служби не можуть домовитися, щоб працювати за давно накатаними схемами.

В якості прикладу джерело призводить керівника митного поста "Бонд" з Іллічівська Олександра Гаврилюка, який отримав за всі роки роботи неоднозначну репутацію.

"Гаврилюк зі своєю командою вже зібрався перекочувати з Іллічівська на один з постів Київської обласної митниці. Виникає питання: невже в Іллічівську більше немає роботи? Або старі схеми вже не працюють і час їх продовжувати в столиці? Швидше за все, на Київській митниці незабаром може запрацювати давно відпрацьована схема Іллічівських митників", – говорить джерело.

Нагадаємо, вчора на брифінгу для журналістів голова Профспілки експедиторів Одеській області Віктор Берестенко розповів, що митники та їхні «клієнти» біжать з Одеської області. Він зазначив, що відбувається це тому, що з призначенням Юлії Марушевської керівником одеської митниці тепер нема з ким домовлятися. Вже не вийде в Одесі замість взуття, яка знаходиться в контейнері, декларувати тільки устілки і шнурки для взуття.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.