четвер, 5 листопада 2015 р.

АЧС знову спалахнула на Київщині

АЧС знову нагадала про себе на Київщині. Відтепер в підсобному господарстві Білоцерківського національного аграрного університету зареєстровано загибель свиней. Про це повідомляє "Згурівська Правда" із посиланням на аграрне інформаційне "Agravery".

В господарстві утримується близько 1525 гол. свиней, повідомляє Держветфітослужба.

При дослідженні відібраних проб біологічного матеріалу, Державним науково-дослідним інститутом з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи (м. Київ) встановлено діагноз на африканську чуму свиней (далі - АЧС) (Звіт про результати дослідження патологічного (біологічного) матеріалу від 02.11.2015 року № 006245 п.м./15).

З метою координації дій з локалізації та ліквідації спалаху АЧС 02.11.2015 о 20.00 год. проведено засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Білоцерківській райдержадміністрації, рішенням якого був затверджений план з ліквідації АЧС, визначено межі епізоотичного осередку, загрозливої зони та зони нагляду.

Ситуація знаходиться під постійним контролем Держветфітослужби України.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.