пʼятниця, 23 жовтня 2015 р.

І сміх, і гріх… Думки про вибори або коні не винні. Політична казка від діда Сашка.


Які не цікаві і нудні були вибори «за совітів»! Все було відомо наперед – і явка була 99% виборців. Тьфу, а не вибори! Зате зараз! Просто розкіш і іменини серця. За висловом діда Сашка «на голові ярмарок, на животі шарварок, між ногами ґвалт».

А газетні статті – вихваляння кандидатів? Прямо «діяння святих праведників і великомучеників за народне щастя»!

Дід Сашко завжди дивував мене своєю здатністю точно на 99% давати характеристику кандидатам і політикам і передбачував наслідки їхньої бурхливої діяльності «на благо народу». Він володів унікальним даром оцінки політичного життя. Даром, які маємо ми всі, але чомусь не використовуємо.

Як відомо, все геніальне – просте. От і дар цей надзвичайно простий. Він називається здоровий глузд і гумор. А помножений на кришталеву чесність українського селянина цей дар ставав могутньою зброєю, бо, як відомо, хто попереджений – той озброєний.

Коли я порівнював програми кандидатів і партійок, намагався розібратись хто з них хто, дід Сашко розказав баєчку про те, як засперечалися віз і сани, хто з них ліпший. Довго доводили і розказували про свої здобутки і переваги і недоліки іншого. В решті решт вирішили звернутися до коня – нехай той розсудить. А кінь зневажливо подивився на обох і каже: «І ти лайно, і ти лайно!». А й справді – ну яка різниця за кого з тих тепер провладних та реанімованих регіоналів голосувати? Результат завжди однаковісінький! Лайно випливає наверх згідно законам Архімеда. Зате програми кандидатів і партійок різні. Хоч чи насправді різні? От беремо любу чи програму, чи листівку, чи статтю будь-якого реанімованого регіонала або перефарбованого і читаємо. Але читаємо, застосовуючи діда Сашка метод – здоровий глузд і гумор. Зразу ж викидаємо звідти різні красиві слова про любов до нашого краю, Батьківщини, прагнення зробити всім-всім добре, любов до села і селянина. І що ми бачимо? Перший пункт - земелька, потім мерседес та лексус (з блатними номерами) і побудова маєтку, а до маєтку вже само собою кілька сіл з земелькою і кріпосними. Щоб ближче до народу, то в декларації кандидатів майже кругом прочерки. Щоб уже зовсім електорат сльозу пустив: «Ти диви, ну геть чисто як я!».

А тут саме час ту щиру сльозу витерти і подумати про те, що закон збереження матерії універсальний, тобто поширюється і на суспільні стосунки. По простому він звучить так – якщо в одному місці добавилось, то в іншому місці обов’язково зменшилось. Відкриваю вам жахливу таємницю – зменшилось у нас з вами. У нас, у народу – робочих коней, які тягнуть на собі віз і сани по черзі. Після одних виборів віз. Після других сани. А на возі і саночках сидить все більше олігарчиків, панів, пристосуванців і все з більшими ложками, які дід Сашко називав «комуністичними». Це в сенсі чим більша, тим комуністичніша.

І вся ця захребетна еліта вбрана в кольори свого «лідера». Для того, щоб ми, не дай Бог, не поплутали, який попихач від якої «партії» і кому ми повинні дякувати за «покращення життя вже сьогодні»? Правда, троха незрозуміло, кому із вождів дякувати за попихачів кольору райдуги, бо вчора був десь, сьогодні «тута», завтра «тама». А коли впіймають на гарячому, то ті, що за законом Архімеда спливають, показують пальцями один на одного – мовляв «я це бидло справді знаю, але він не мій, а ваш!».

Але дід Сашко влучно сказав, що не має значення, як вони розмальовані – чи білі з червоним, чи білі з голубим, чи помаранчеві в горошок, чи ще яких кольорів. Насправді вони  як снопи  - «тисяча братів одною попругою підперезані». Нам вони показують і розказують одне, а роблять інше. А об’єднує всіх «слуг народу» в їхніх програмах використання гарних слів: Україна, Батьківщина, наша Згурівщина, добробут нашого краю, аграрії повинні об’єднатися щоб відродити село і таке інше.

Але те, що дійсно об’єднує панів, попихачів і злодіїв -  це те, що на нас, на село, на Україну, їм начхати! Бо діють вони завжди за принципом – «нацарював сто серебряників і втік!» (Знову подякуємо діду Сашку за народну мудрість).

Чим же ще можна пояснити їхнє таке запопадливе слугування чорту-бісу, але не Україні і не громаді. Чим можна пояснити те, що за їхнє спільне «царювання» нас можна побачити лише в якості жебраків на своїй багатій хлібами землі? Лише тим, що із-за спини кожного такого «кандидата» виглядає хитрий писок «грошового мішка», якому не потрібне багате і сильне село – конкурент, а потрібна дешева земля і беззахисний селянин, бідний пенсіонер, учитель, лікар. Отож і купуються «слуги народу» за дешево – «за ящик печенья і бочку варенья» як малиш-плохіш, хто за долар, холодильник, комп’ютер чи велосипед… Перелік можна продовжувати і продовжувати. «За шмат гнилої ковбаси у вас хоч матір попроси – то отдасте!» - цитував дід Сашко Шевченка.

І справді яка така Україна – які ми, коли тут кругом баксами пахне? Правда у нас з вами після солідарності Гонтаревої і жидомасонської олігархічної партноменклатури  у нас і гривнями не воняє, бо ми втричі збідніли. Всі партійки місцевого розливу є всього навсього бізнес-проектами грошових мішків для успішного деребану землі і власності. «Аграрна» (майже головного новітнього аграрія), «Радикальна», «Наш край» (другого майже новітнього аграрія), «Солідарність» (це двох, що ще царюють).

З часом все притупляється і забувається, але дід Сашко добре пам’ятає, то і вам розповість. Почнемо з попихачів кольору райдуги. Лідер купленої «Радикальної партії» нашого краю Бойко М.М. за короткий термін побив рекорди всіх хамелеонів (є такий плазун). Пройшовши за списками «Батьківщини»  на виборах 2010 року за п’ять хвилин опинився у Регіоналів, трохи пізніше «з заступом», а тепер з «вильми» добирається до корита «нашого краю». Далі кольори райдуги представляють колишній голова Згурівської РДА: пан Добрянський «нацарював сто серебряників» за земельку у аграрників і втік,  але недалеко, тепер він чи у «нових обличчях», чи у «нашому краю» царювати допомогає. Але це не все. Є ще герої, які за допомогою казачків, що розперезались, забирають землі та врожаї у малих фермерів, влаштовують «маски-шоу» з автоматами, це вони так тренуються на фермерові О.Явону, батько якого цих героїв сюди попритягував, коли царював раніше. Але тренуються непросто, таку ж долю готують для наших дітей та онуків, бо державні землі вони позабирали на 49 років. Всі ці герої, казачки, атаманши у списках «нашого краю»: хто плазує, а хто керує. А саме більше нацарював у нашому краї та в аграріїв колишній регіонал голова РДА Шкаврон (за фахом лісник). У «дубах і ёлках» розбирався на раз. Після його царювання у декого і зараз в очах як у того «скруджа» з мультика бакси весь час. Дід Сашко кашлянув, ледве не забув про райдужну атаманшу. Каже, вона любому царю фору дасть, навіть закон Архімеда може змінити. Теж балотується до райради по списках «нашого краю» у селі Черевки – тож будьте пильними, закон Архімеда не дайте порушити.

Друге царювання Явона проходило попервах спокійно, але потім навчані лісником суперрегіонали С.Малий та Н.Кам’янецька керували по черзі земельною комісією при РДА, а членами тієї комісії були лідер «аграріїв» Гавриленко та лідер «нашого краю» Цвик. Ото було царювання! Дали жару… Весь 2012 рік, а особливо грудень, коли закінчувались повноваження місцевих органів влади по наданню земельних ділянок для ведення фермерського господарства. Про це царювання розповімо згодом, бо забудемось з дідом Сашком ще про білосердечних.

Головний колись білосердечний захисник «Батьківщини»  Дерунець О.Ф. тепер керує шоколадною «солідарністю», а вся його свита чи з його подання, чи сама, чомусь опинилась у солідарності Гонтаревої і ж…, яку очолює черговий цар.Дід Сашко аж заспівав: «Я шоколадний заяць, я істинний мерзавець, я сладкий на всі сто. О,О,О.».

Але це теж не головне. Головне, хто захищатиме «Батьківщину»? Дивуємось з дідом Сашком, справжнім захисником «Батьківщини» став кум КГБЕ Золотоверхий. Це той Золотоверхий, що представляв Вишнякова, який брутально з порушенням законів забрав дві земельні ділянки приблизно 80 га біля Згурівки, що знаходились під огородами людей, а рішенням місцевої влади у 2014 році зарезервовані для воїнів АТО. Пізніше ми дізнались, що ця земелька у Золотоверхого в суборенді. Просто серіал «Санта-Барбара». А написала цей серіал Н.В.Камянецька, ще коли царювала. За її поданням було зроблено дві інвентаризації земель, одна для себе і своїх, інша – для Вишнякових.

І наостанок, щоб не забути про основне, місцеве КГБЕ у списках Аграрної партії: Камянецька, Гавриленко, Бойко, Єфіменко. Особливо Бойко В.А., який відправляв шкільні автобуси на антимайдан, підтримував закон від 16 січня 2014 року, а тепер прикриває жидомасонську олігархічну партноменклатуру і новітні технології деребану земель.

Ну не піар – аси? Оця вся рать реанімованих регіоналів схильна до зради. Запамятайте, - каже дід Сашко виборцям, - бо ще не вся земля вкрадена нехорошими господами дядями, вони думають, що вони - рать, але нам на них на….ь!

Ну? Ще є в когось сумніви, кого треба обирати, бо ніхто крім нас самих, тих, які тут жили з діда-прадіда, тих, які не збираються звідси їхати, продавати свою землю і мову, зможе нас захистити і щось для нас зробити?

Ну і наостанок загадка від діда Сашка в подарунок – «повен хлів овець, а поміж ними баран беркоче», це не обіцянки і промови панів…, а рот, зуби і язик.

Дай Бог кожному виборцю такого діда Сашка, як мій – мудрий український селянин, який навчив мене любити свій народ, навчив любити свою Богом дану землю і навчив не бути рабом, бо: «Рабів до раю не пускають!».

Тож не дозволю осквернити родинне козацьке прізвище Палівода так званим родичам блазням, що балотуються у депутати. Вони не достойні  носити це прізвище, бо відмова доглядати лежачих рідних батьків навіть за неписаними законами аморально.

Не голосуйте за таких людей, вони неодноразово зраджували і знов зрадять заради своїх шкурних інтересів. Їм за гривню нас продать, що два пальці …….. (далі самі повинні знать).

Безумовно, вище написане може несподобатись панам і попихачам. Вони воліли б щоб про явно непривабливі для них речі не писали. Однак же вони прагнуть знов стати депутатами, щоб доробити початі злодійські справи, то громада мусить про них знати побільше. А що стосується негідних вчинків та непристойностей, то їх потрібно соромитися не тоді, коли про них пишуть, а коли їх роблять.

Ст.26 Кримінального кодексу України. Співучастю у злочині є умисна спільна участь декількох суб’єктів злочину у вчинені умисного злочину.

Всі матеріали збережені, кому потрібні, робіть запити.

Читайте продовження казки від діда Сашка на "Згурівській Правді"!

Депутат районної ради Юрій ПаліводаНемає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.