пʼятниця, 16 жовтня 2015 р.

У Вишгороді строковиків Нацгвардії змусили агітувати за кандидата в мери, - активісти

У Вишгороді 11 жовтня солдати роздавали виборцям чай і куліш на святі, організованому кандидатом у мери Валерієм Виговським. Він балотується від "Української партії честі, боротьби з корупцією та організованою злочинністю"

Про це повідомляє "Згурівська Правда" з посиланням на громадянську мережу "Опора".

Строковики повідомили спостерігачеві "Опори", що вони регулярно беруть участь у таких акціях, "ледь не щодня і щоразу від різних партій чи кандидатів".

На агітації бійці були одягнені у військову форму, а куліш роздавали з бідонів, якими зазвичай користуються військові. Їхня військова частина №3027 базується в селі Нові Петрівці (Київська область) і належить до Національної гвардії України.

Повідомляється, що прес-секретар МВС України Артем Шевченко, коментуючи цей факт громадянській мережі "Опора" сказав "звернутися до обласного МВС, можливо, вони володіють інформацією по таких дрібних порушеннях в регіонах".

У відділі зв’язків МВС у Київській області зазначили, що такий факт не зареєстрований як порушення, тому інформації наразі немає, зазначають активісти.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.