середа, 7 жовтня 2015 р.

Мінекології оприлюднило результати експертизи пожежі на нафтобазі під Києвом

Показники забруднення ґрунтів та ґрунтових вод в радіусі до 2,5 км від місця пожежі на нафтобазі БРСМ під Васильковом не перевищують показників фонового забруднення/

Результати експертизи показали, що забруднення не вийшло за межі нафтобази, повідомляє "Згурівська Правда" з посиланням на Міністерство екології України.

"Забруднення не вийшло за межі території нафтобази, окрім вірогідного (розрахункового, але не зафіксованого) забруднення високих шарів атмосфери, яке не вплинуло безпосередньо на територію навколо нафтобази. За сприятливих погодних умов основна маса продуктів згоряння, які потрапляли в повітря під час пожежі, була розсіяна у високих шарах атмосфери", - йдеться у звіті.

Показники забруднення ґрунтів і ґрунтових вод в радіусі до 2,5 км від місця пожежі не перевищують показників фонового забруднення, повідомляє Мінекології з посиланням на дослідження лабораторій системи Eurofins в Німеччині.

Експертиза показала, що територія, на яку вплинула пожежа, екологічно безпечна.

Нагадаємо, пожежа на нафтобазі у Василькові почалась 8 червня. Через те, що одразу не вжили необхідних заходів для гасіння, резервуари з паливом почали вибухати. Вибухи тривали кілька днів, була небезпека перекидання вогню на ліс поруч, але рятувальники змогли локалізувати пожежу і не дати вогню розповсюдитись. Пожежа закінчилась лише коли нафтопродукти повністю вигоріли. Внаслідок пожежі загинули шість осіб, ще 15 постраждали.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.