понеділок, 26 жовтня 2015 р.

У Білоцерківському районі на Київщині ціле село голосувало на місцевих виборах без паспортів

Жителі села Потіївка Білоцерківського району на Київщині масово голосували на місцевих виборах без паспортів.

Про це заявляє громадянська організація «Опора», відповідне повідомлення якої опубліковане на її офіційному сайті, інформує «Публіцист».

За словами голови ДВК на початку дня голосування дільнична комісія заявила про те, що усі виборці матимуть можливість голосувати без паспортів і рішення було усно схвалене комісією.

За даними «Опори», явка на виборцій дільниці 320072 була досить високою, проголосували 465 осіб із загальної кількості 590.

Опора нагадує, що згідно закону України «Про місцеві вибори» за видачу бюлетенів без документа, що підтверджує особу, передбачена кримінальна відповідальність. У разі якщо бюлетень отримав чоловік, який не мав на це права, крадіжки бюлетеня або надання комусь можливості проголосувати більше одного разу, членам комісії загрожує в'язниця на строк від 5 до 7 років.

Нагадаємо, 25 жовтня в Україні пройшли вибори місцевої влади. Вони не відбулися у анексованому Росією Криму, а також в окремих районах Донецької і Луганської областей, які знаходяться під контролем проросійських угруповань бойовиків «ДНР» і «ЛНР», і в населених пунктах поблизу лінії зіткнення. Крім того, голосування так і не розпочалося в Маріуполі і Красноармійську Донецької області, де виникли проблеми з бюлетенями.

В населених пунктах Сватове та Лисичанську вибори були визнані такими, що не відбулися.

Порушення виборчого законодавства буди зафіксовані і в Згурівці.  Раніше "Згурівська Правда" повідомляла про зафіксоване виборче порушення у Згурівському районі. Так, у Згурівці замість того, щоб зняти агітаційні білборди політичної партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність", лише зафарбували логотип партії. Порушення сьогодні зранку зафіксував спостерігач Громадянської мережі "ОПОРА".

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.